Bölüm sorumlusu atamaları

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Promosyonları bir görelim hele. Kim ne dağıtıyor. Odun kömür olayı bayatladı.:kop:

benim oyum eskilerden kim varsa ona küçük büyük herkese anlayışlı davranan yeri geldiginde ciddi yeri gelince espri yapmasınıda bilen kişileredir :)

1 ay olmadan 2000 msj a ulasmıs üyelere oy yok benden :) eğlence bölümü dısındada görmek isteriz onları

Adanadan Aday Adayı Aykal karslı :D:D

benim oyum eskilerden kim varsa ona küçük büyük herkese anlayışlı davranan yeri geldiginde ciddi yeri gelince espri yapmasınıda bilen kişileredir :)

1 ay olmadan 2000 msj a ulasmıs üyelere oy yok benden :) eğlence bölümü dısındada görmek isteriz onları
:good:

bizde bunu bekliyoruz. yani olay aktiflik süresi ya da mesaj sayısı değil. gerçekten bişey katacağını inandığınız düzeyli bulduğunuz kişilere oy vermenizdir.

promosyona basladık bedava lastık jant on panjur prınter oto alarmı dagıttıyoruz daha ne olsun alıs verıs bolumunde:pon: :pon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri