Bosch Marka Astra J Silecekler..

Ynt: Bosch Marka Astra J Silecekler..

burakkarsli link' Alıntı:
Ben de aldım şimdi, teşekkürler haber verdiğiniz için. İnşallah sesten ve kötü silişten kurtulacağım artık.

Bunca zaman boşuna çile çekip yok yere yayaları tırstırmışım (kırmızıda beklerken, araç caaaarrt diye bir sesle silecek çalıştırınca ufak kalp spazmları geçirtmiş olabilirim insanlara). Şu an ses kesildi, sanki yağ üzerinde kayıyor gibi, üstüne de tertemiz ediyor camı hiçbir iz bırakmadan. Tekrar teşekkürler haber verenlere.

Sileceklerim 2 gün önce gelmişti, bugün fırsat buldum ve taktım. Sonuç gerçekten mükemmel! Tavsiye ederim herkese, ne dertmiş eskiden cam silmek :)

bu kadar yeni silecekler neden ses yapar yaw ben de alacağım anlaşılan bitmiyor bu cayırtı madd

bnde bosh silecekten aldım.az önce taktım.eski sileceklerin bir tanesinin süpürgesini kstim ve arka sileceğe taktım.orjnal gibi oldu.25 tl arka sileceğe vermekten kurtuldum.arka silecği eskiyen varsa yapabilir.5dk lık iş :)

bysmail link' Alıntı:
bnde bosh silecekten aldım.az önce taktım.eski sileceklerin bir tanesinin süpürgesini kstim ve arka sileceğe taktım.orjnal gibi oldu.25 tl arka sileceğe vermekten kurtuldum.arka silecği eskiyen varsa yapabilir.5dk lık iş :)

Aha bu iyi bir fikir. ((:

Bende sileceklerimi değiştireceğim zaman deneyeyim bunu.

arka silecek süpürgesi dayanıklı olsun diye 2 tane metal cubuk vardı etrafında onları söktüm.önden çıakrttığım eski sileceğin oluklarına yapıştırıcı ile yapıştırdım.sonra yuvaya taktım oldu :) boş yere 25 tl vermezsiniz. ;)

arkadaşlar bende de silecek sıkıntısı var opelgm deki bosch aero twin lerden almak istiyorum , bu silecekleri direk takabiliyoruz değil mi , herhangi bi ayar filan yapmaya gerek var mı

Evet direkt takiyorsunuz.2 dk bile sürmez

Geri