böylesi ne görüldü nede duyuldu hayret valla

kesinlikle herşey dediğin gibi beyinde kadett de vardı beyni aldık astraya takdık çok ama çok iyiydi markasnı bilmiyorum ama Egehan'ın arabsında şu anda sıralı olmamasna rağmen 20 ytl ye 160 km gidiyoruz. ve yürür açısındanda oldukça çok iyi . ayardan once kesinlikle ve kesinlikle herşey beyinde bitiyor aynı bir insanoglu gibi :p

Yakıtı sürekli aynı yerden alarak mı hesapladın?Çünkü benim araç şehir dışı 100 km/6,5-7 lt lpg harcıyordu sürekli aygaz alıyordum.Bir defasında lpg bitti anadolu gaz diye bi markadan almak zorunda kaldım ve yaktığı miktar 100 km/14 lt lpg tüketti.yakıt aldığın yere dikkat et derim.eğer 125 gibi bir rakam ölçtüysen fazla yakıtın sorumlusu aracın ve lpg kiti olmayabilir.

Abi benim otomatik çok yakıyo diyo ağlıyorum bir de...Benim araç kokluyomuş yaa..
Usta olay o değil de bence senin araba Tüpü protesto ediyor olabilir...Konuş gönlünü al bence...:)
Bencede Mehmet abi araç protesto ediyo benzinliye geç die kendini naza çekiyo:D gönlünü alabilmesi için benzinliye geçmesi gerek

arkadaşlar 99 model opel astra G 1.6 motor arabama stafanali sıralı sistem LPG takdırdım. ve şehir içi 200 lira yakıyor... sizce normal mi çok mu ? yorumlarınızı bekliyorum.....

aynı araçtan bende de var.Atiker sıralı sistem takılı.Şehir içi 170 yakıyor.

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: kardeş sen benı guldurdun allahta senı guldursun bırde yandakı lpg cıye senın lpg cıyı goturde onu ayarlattır

Ben LPG servısteyken elemanın bırı geldı altında 2 kapı 1.6 bravo var, araba benzınde 300 YKR yakıyormus, LPG baglatayımda kurtulayım demıs sımdı arabası 350 YKR yakıyormus, eleman isyanlarda ::D

Geri