Brc mi ? Lavato mu ?

SheqilOpel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lovato easy fast olsun tercihiniz...
lovata smart taktırdım herkesde smart en uygunu dediler artık easy fast üretilmiyormuş sanırım.piyasadaki son ürünlermiş.

carlossertvurdu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teleflex i çok methediyorlar..

cooper_2313

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 yıldır vectra c kullanıcısıyım BRC var bakımlarını yaptırıyorum gayet memnunum. sadece 1 kere gaz ayarı yaptırdım başka hiç gaz ayarı felan yaptırmadım 30 kuruş yakıyor şehir içi. bundan öncede vectra b kasa vardı ondada aldıgımda brc takılıydı 1 yıl kadar kullandım ondada bi sıkıntı yaşamadım.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
smart taktırdım.easy fast üretimi durdurulmuş artık yeni sistemi önerdiler bende smartı taktırdım

bende direkt distibütörle görüşmüştüm o da smartı önerdi. yeni nesil enjektörleri varmış. gazın ısısını filan ölçüyormuş enjektörler.

emreilme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 edition aracıma brc mi lpg yoksa lavatomu taktırayım ? hangisi daha sorunlu ? başka marka önerileriniz varsa onlarıda yazabilirsiniz.Ankara'da güvenilir lpg yi neresi takıyor ?
önceki aracımda lovato vardı. şu anki aracımda brc var. ben ikisini de kullanan bir sürücü olarak kesinlikle LOVATO diyorum. bence brc çok sorunlu bir marka..

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında lovato taktırmaya gitmiştim ama takılan dükkan ve ustayı pek gözüm tutmadı. o yüzden gidip brc taktırdım. 200km kadar kullandım. illa ki fark vardır lakin ben fark etmedim. ayrıca yakıt 40kr'dan 23kr'a düşünce insanın içi ferahlıyor :D