BTM bitüself kullanan var mı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cagatay16
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yarın alıp başlamayı planlıyorum havalar soğumadan ziebarttaki yada servisteki silikonlu pütür aynı işlemin 4 5 katı daha fazla sıktırıcam sanayide 200 tlye mal oluyor odaziebart 550 tl istemişti:)

hadi hayırlısı bakalım...

ellerinde kalmamış:mad: bakalım bugün mail çektim üreticisine ne diyecekler

koca bursada satan bir allahın kulu yok:mad:

koca bursada satan bir allahın kulu yok:mad:

Bituself e odaklanmayın, ben daha kaliteli ve bitümen içermeyen SIKA marka almıştım birazdaha pahalı ama özellikleri aynı. BTM 30 tl iken SIKA 55 TL oluyor ama hem bitumen yok hem daha kaliteli. Bende ilk BTM ile yapmıştım sonra SIKA ile devam ettim bulamamıştım.

Bauhaus, Praktiker veya Koçtaş varsa buralarda oluyor %90.

Bituself e odaklanmayın, ben daha kaliteli ve bitümen içermeyen SIKA marka almıştım birazdaha pahalı ama özellikleri aynı. BTM 30 tl iken SIKA 55 TL oluyor ama hem bitumen yok hem daha kaliteli. Bende ilk BTM ile yapmıştım sonra SIKA ile devam ettim bulamamıştım.

Bauhaus, Praktiker veya Koçtaş varsa buralarda oluyor %90.

şu çatı yalıtı mı değil mi sıka dediğiniz onun için pürmüz gerekmez mi

şu çatı yalıtı mı değil mi sıka dediğiniz onun için pürmüz gerekmez mi

ben BTM uygular dahi ısı tabancası kullandım, hele kışın kesinlikle ısı tabancası tavsiye ederim. BTM ile SIKA sadece marka farkı var birde SIKA nın bitümensiz olanıda var bitümenli olanıda. SIKA alman ve çok kaliteli, dıştaki folyosuda gayet kaliteli... SIKA varsa SIKA alın çatıda kullanılıyordur illaki asıl amacı su yalıtımı yapmak en nihayetinde.

ben BTM uygular dahi ısı tabancası kullandım, hele kışın kesinlikle ısı tabancası tavsiye ederim. BTM ile SIKA sadece marka farkı var birde SIKA nın bitümensiz olanıda var bitümenli olanıda. SIKA alman ve çok kaliteli, dıştaki folyosuda gayet kaliteli... SIKA varsa SIKA alın çatıda kullanılıyordur illaki asıl amacı su yalıtımı yapmak en nihayetinde.

bakalım iş önümüzdeki aylara kaldı yalıtımı bulamayınca kenara ayırdığım parayı harcadım folyolu sıkaları bir araştırayım nerede uygun

Konu hortlasın.

Evet...

hortladı...

ama neden? :)

Yakın tarihte Çağatay benim yaptığım yalıtımın aynısını yapmak istemiş ama yapamamış. Hala yapmak istiyorsa yardımcı olmak için :)

Geri