Bu arabayı kaça toplarız ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Fætih
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
savaş abi bu aracın başına geleni söyleyeyim.
aracın sahibi araç icra edilmeden önce üzerinde sökeceği ne varsa alıyor bu araçdan az bile sökmüşler. (kapılar,arka kapak ön kaput blok kapagı koltuklar) daha sonra araba icralık yakalatıyor 1. satış-2.satış derken yakınlarından birisi aracı ihaleden düşük fiyata alabilirse alıyor gerisi kolay sökülenler takılır. yeni moda bu.
yedi emindeki araçların yarısı bu şekilde

vay arkadaş ne tiyatro ya !!

alsa ne olacakki gerizekalılıktan başka birşey değil bu arabaya yatırsaydı 10 15 bin arası para gerisi protokole bağlanırdı. 10 12 arasına alsa bile 3 4 bin lira dosyasına para az geçecek masraflardan devletin kestiklerinden sonra borç yine ona kalacak. sadece arabasının kaydını temizler o olur başka bir karı olmaz...

Daha önce ihalelere katılmış birisi olarak şunu söyleyeyim bazen araçlar piyasa fiyatının üzerine satıldığı oldu garip ama öyle birbirleriyle çekişirken galericiler kendilerini kaybediyorlar veya gövde gösterisi yapıyorlar. Yani şunu söylemek istiyorum başlangıç rakamında durmayacağı kesin nereye varacağı ise ihaleye girenlerin pey sürmelerine bağlı ;)

patroncuüumla görüşme içindeyim. bakalım ne olacak.babamda iyi hesap yap diyor başımıza bela almayalım diyip duruyor kafam allak bullak oldu 8 9 10 11 arası alınır gibi
kıymet taktiri 12 bin çünkü...

savaş abi bu aracın başına geleni söyleyeyim.
aracın sahibi araç icra edilmeden önce üzerinde sökeceği ne varsa alıyor bu araçdan az bile sökmüşler. (kapılar,arka kapak ön kaput blok kapagı koltuklar) daha sonra araba icralık yakalatıyor 1. satış-2.satış derken yakınlarından birisi aracı ihaleden düşük fiyata alabilirse alıyor gerisi kolay sökülenler takılır. yeni moda bu.
yedi emindeki araçların yarısı bu şekilde

Ben de öyle tahmin ediyorum ;). Bu işin kasıtlı yapıldığı belli, devlet bu gibi uyanıklarla zor baş eder, Allah'a havale etmekten başka çare yok.

abi devlet falan hikaye hacizli araba işinde ;) 1 aydır olayların içindeyim...

Arabayı soymuşlar kabuğunu bırakmışlar gibi olmuş :D
Bide sahibindende ilan görmüştüm 20-23binlik aracı 7bine satıyor, yakalamalı haciz var al köyde, tarlada bin diyor adam. Millet cozuttu iyice...

Arabayı soymuşlar kabuğunu bırakmışlar gibi olmuş :D
Bide sahibindende ilan görmüştüm 20-23binlik aracı 7bine satıyor, yakalamalı haciz var al köyde, tarlada bin diyor adam. Millet cozuttu iyice...

yemezler. bizim hunter'lar dağda bile olsa buluyor :)

Geri