bu arac sıtemıze uye bı arkadasımızın aracımı acaba?

ayrı konularda mesajlasıyoruz:)
bende ılk corsa d ıle astra arasında kaldım ama astra daha bı agır bastı..
onemlı olan temız bı araba bulmak galerıcılerın temızı hıc bıze denk gelmedı aynı sey bızdede oldu zamnınnda bı dogan aldık tanıdık dıye kı sıtede komsumuz kıs geldı aracın kapıları şişti kol gibi macunu tıkamıslar curuklere zar zor sattık zararına..
ben devamlı aracla dolastıgımdan bana dızel lazım lpg olayını sevmıyorum arızası yok benzını falan adamlar resmen ucmuslar fıyatlardada 2006 model astrasına 33 ısteyenımı ararsın neler var bakalım kısmet bende kısmetımı beklıyorum...

cıdden ya =)

cok dolasıyosan bence lpg tercıh et mazot fıyatlarıda uctu gıdıyor hatta elektrıklı alabılıosan al =)) ben gtc aldım bıtane lpg cakıcam sımdı fıstık gıbı olur =) ama corsa falan dusunme net astra al

usta alcam astra zaten bn lpg sevmıyorum cıkardımı cok arıza yapıyor o yuzeden sevmıoyrum en ıdealı mazot bnm ıcın..

sen bılırsın dostum gene buralarda arac begenırsen soyle once bız bakarım ıstersen taa ızmıden kalkıp gelme =)

Sitenin aracı oldugunu sanmıyorum , ama arac pek gözüme hoş görünmedi .. gercekde görmek lazım tabi

Geri