bu astrayı tanıyan varmı? alınırmı?

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aşağıdaki arabayı buradan bi komşum görmüş, bu akşam bana sordu hoca alayımmı falan diye, araba aksarayda, biz nevşehirdeyiz, yerler yakın bakılır alınır ama, biraz uğraşılmış gibi geliyo bana, siz ne dersiniz, 15.500 civarına alacakmış galiba,
http://www.araba.com/4594313/Opel-Astra-16-GL

Bana da biraz ilgilç geldi bu araç...aksrayda yardımcı oluruz...gelsin araca bakalım bi size ona göre bilgi aktarırız...olmazsa

Bana da biraz ilgilç geldi bu araç...aksrayda yardımcı oluruz...gelsin araca bakalım bi size ona göre bilgi aktarırız...olmazsa

plaka 06 ve biraz modifiyeli, abs+klima yok, çok parlak görünüyo bide, bi sorayım dedim arkadaşlar, sonuçta fazla girmek istemiyorum bu işe, komşuyuz aslında da bu işler nasıldır bilirsiniz, iyi olur problem yok yarın başka bi sıkıntı olur hoca aldırdı bize olur, o yüzden çok fazla girmek istemiyorum ama yinede bilelim arabayı, arkadaşlara ve sana şimdiden teşekkür ederim,,,

iyi olur Allahtan kötü olur hocadan....

bizde de 99 astra gl vardı klima vardı abs yoktu. bu yaz 16 bin e verdik. bende bu km de astra alınmaz ya sorun cıkarmıstır yada yakın zamanda cıkaracaktır. Ayrıca klima olmaması büyük eksi satarken canınızı sıkaiblir abim
İyi geceler.

Gl de orj sis yok ama sonradan takılmıştır. bizdeki de sonradan takılmaydı. Arka sis düğmesine bağlanmıştı.

Abs/Klima olayında takılı kaldım ben...Birde GL modelinde ön sis var mı ya??
GL de sis farı olmaz,direksiyon kumandası olmaz, bazılarında arka camlar kolludur, yol bilgisayarı olmaz, rezistanslı ayna olmaz,
olmayanları sıraladım olanlardan daha fazla,

klimasız araba gereksiz araba modifiyeli arabayı ben sevmem her zaman orjinalden yanayım sana katılıyorum boya konusunu yazmamış komple boyalı olabilir çok parlak kilometrede bence modeline göre biraz fazla kendini ele vermiş lastikler hız lastiği imiş neden birisi hız lastiği alır hız yapmayı seviyor demekki kesin yıpranmış bir arabadır size tavsiyem modifiye olmayan orjinaline dokulunmamış araba alın

Geri