bu astrayı tanıyan varmı? alınırmı?

klimasız araba gereksiz araba modifiyeli arabayı ben sevmem her zaman orjinalden yanayım sana katılıyorum boya konusunu yazmamış komple boyalı olabilir çok parlak kilometrede bence modeline göre biraz fazla kendini ele vermiş lastikler hız lastiği imiş neden birisi hız lastiği alır hız yapmayı seviyor demekki kesin yıpranmış bir arabadır size tavsiyem modifiye olmayan orjinaline dokulunmamış araba alın

tesbitlerin doğru ve yerinde olmuş,,, ben almayacağım zaten, mahalleden komşum alacak, dün akşam bana sordu, opel nasıl memnunmusun falan diye, zaten yukarıda da yazıyo ilgilenme sebebim, fazlada uğraşmayacağım zaten, nasıl çıkacağını bilmediğim için, teşekkür ederim,

konu kapanabilir arkadaşlar,,, bana şu an için gereksiz geldi, hatta silinebilirde,

Yaf benim arabada 2003 142.000 oldu çok mu olmuş :S

konu geçmiş ama bugün sanayide denk geldi bu araç. parıl parıl parlıyordu uzaktan ilgimi çekti baktım plaka bu. komple boyalı gibi geldi bana. bu kadar kapalı bir havada parıldaması için yeni ciladan çıkmış olması gerekli diye düşünüyorum.

konu geçmiş ama bugün sanayide denk geldi bu araç. parıl parıl parlıyordu uzaktan ilgimi çekti baktım plaka bu. komple boyalı gibi geldi bana. bu kadar kapalı bir havada parıldaması için yeni ciladan çıkmış olması gerekli diye düşünüyorum.

bizim vatansaşlar almaya karar vermişler, cumartesi aksaray a gidip arabaya bakacaklar, orada bi arkadaşları bugün arabayı ustaya göstermiş, muhtemelen bahsettikleri kişi arabaya baktırmak için sanayiye götürmüştür ve sana orada denk gelmiştir,,,

Arkadaşlar 2 yıl önce aldığım GL versiyon 2000 model astrada 4 cam otomatik klima ve abs ve orijinal sis farları vardı.

GL donanımı değişebiliyor, belirtmek istedim...

valla ilk bakildiginda guzeldi onden filanda guzel geldi ama dediginiz gibi bi gariplik var gibi arkadan farkli geldi bilmiyorum nedense :) ama renk orjinalse iyiymis

valla ilk bakildiginda guzeldi onden filanda guzel geldi ama dediginiz gibi bi gariplik var gibi arkadan farkli geldi bilmiyorum nedense :) ama renk orjinalse iyiymis

vazgeçirdim arkadaşları, kayseri-niğde-aksaray-kırşehirden bakıyolar astra,,,

Geri