bu cantlar corsa c yi acarmi, bozarmi

könig nasil yav ben bu cantlari hurdaliktan aldim para yok simdi inan karistirma simdi

eğer ilk mesajındaki jantları kışlık olarak kullancaksan ozaman tamam...

yani en azından geçiçi süreliğine takmış olursun, bende kış gelince kendi Corsa C'me, Corsa B çelik jantını takıyorum, 14 jant oluyor, hiç de yakışmıyor ama napalım..

aşağıdaki resimde, ucundan gözüküyor jantlar...

eğer ilk mesajındaki jantları kışlık olarak kullancaksan ozaman tamam...

yani en azından geçiçi süreliğine takmış olursun, bende kış gelince kendi Corsa C'me, Corsa B çelik jantını takıyorum, 14 jant oluyor, hiç de yakışmıyor ama napalım..

aşağıdaki resimde, ucundan gözüküyor jantlar...

aynen dedigin gibi yapicam kislik yapmak istiyom zaten su an altindaki cantlar idare eder nasil boyariz ,ne renk olur hangi ebat lastik bide bunlara bi yardimci olun akil verin

valla ebatı bilemicem, ama madem kışlık olarak takıcaksın, boyaya ne gerek var.. tak gitsin yani nede olsa 1 ay, bilemedin 2 ay sonra zaten çıkarıcaksın jantları.. birdaha masraf yapmana gerek yok bence, tak bu yukardakileri, boya falanda istemez bence...

valla ebatı bilemicem, ama madem kışlık olarak takıcaksın, boyaya ne gerek var.. tak gitsin yani nede olsa 1 ay, bilemedin 2 ay sonra zaten çıkarıcaksın jantları.. birdaha masraf yapmana gerek yok bence, tak bu yukardakileri, boya falanda istemez bence...
yok bir iki ay degil hava isisi 9 derecenin altina düstümü mecburum bide kaza falan olur allah korusun bide hakli durumda haksiz olmiyalim

o astra jantı hiç yakışmaz

boya ıle kazanın ne anlamıda soyledın anlamadım :D
lastıgın ıyı olmadıgı soylesen tamam boyasiz jantla kazaya yaparım oldu :D
lastıgın ıyıyse boya ya gerek yok bence kotu ıscılık oldumu boya dokulur zaten bı cıkma jant boya parası :D

bence çok yakışır birkaç tane görmüştüm bi temiz 157 koldu boyayla boyarsınız takın bakın nasıl yakışıyor birde 205/50/15 lastik takarsınız mis mis şahsen çok yakışır ama tercih meselesi

beni yanlis anlama ama yillardir kislik lastiklerimde (alufelgen) celik cant kullandim zamanla tuz mahvediyor ki bu cantlar baya eski ilk kistan sonra dis yüzeyi kavlamaya baslar emin ol bence normal cant kapaklariyla daha memnun kalirsin ben de simdi orijinal cant ve kapaklari var kisin tuzdan zarar görmüyor umarim beni anlamissindir karar yinede senin..

Geri