Bu fiyata Opel astra 1.6 ecotech alınırmı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bodur35
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
dediğim gibi elimdeki nakite göre almaya çalışıyorum.12 bin şuan zorlar ayak yorgan meselesi :) aracın 1 tek kapı sacı değişmiş şoför tarafındaki.

aracın ilanı varsa linki atın isterseniz bi bakalım

ilana koymamışlar elden satıyor bi araba alıp satan arkadaş tavsiye etti konu arası geçti. 10 istiyor sıkışmış 9.250 ye kadar alırız deyince benide cezbetti açıkcası.

ilana koymamışlar elden satıyor bi araba alıp satan arkadaş tavsiye etti konu arası geçti. 10 istiyor sıkışmış 9.250 ye kadar alırız deyince benide cezbetti açıkcası.

abi iyice baktır ozaman boyayı felan bi sıkıntı yapma bence bu fiyata gayet iyi gibi duruyor. arabada bence o fiyata alabilecegin en iyi arabalardan

bilgiler için çok teşekkür ederim. opel servisine götürsem ne kadar patlar kontrolü biliyormusunuz. Babama aldık geçen sene opel vectra dc 2.0 alırken normal bi ustaya göstermiş oda birşey yok deyip almış 1 ay sonra 4 bin lira elektirik tesisatı vs komple değişti :S

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:55 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:08 ----------

son bir sorum olabilirmi.
bu araç şehir içi ağırlıklı olarak ne kadar yakar acaba benzinli lpg takmaya gerek olurmu.

bilgiler için çok teşekkür ederim. opel servisine götürsem ne kadar patlar kontrolü biliyormusunuz. Babama aldık geçen sene opel vectra dc 2.0 alırken normal bi ustaya göstermiş oda birşey yok deyip almış 1 ay sonra 4 bin lira elektirik tesisatı vs komple değişti :S

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 10:55 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 10:08 ----------

son bir sorum olabilirmi.
bu araç şehir içi ağırlıklı olarak ne kadar yakar acaba benzinli lpg takmaya gerek olurmu.
kullanıma baglı sehir içi 9-10 litre arası lpg yakar. bende astra g kasa var 2000 model ama motorlarımız aynı f kasayla benim aracım 27 kurus yakıyor ama otomatik sizinki biraz daha az yakar.

benim istediğim araç düz vites ve benzinli lpg yok.

benim günde bineceğim 10km ancadır ayda bin km imkansız zaten işim masa başı olduğu için araç genelde hafta sonu piknik miknik en fazla gideceği

benim günde bineceğim 10km ancadır ayda bin km imkansız zaten işim masa başı olduğu için araç genelde hafta sonu piknik miknik en fazla gideceği

ozaman yakıttan yana cokta probleminiz olmaz. aracta temizse alın gitsin derim o fiyata gayet iyi bence

Geri