Bu konuyu kapatmayın artık, sesimi duyrabileyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adrenaline001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konuyu son kez uzun anlatıp bitirecem..
Yalçın Bey bu parçayı 2008 Mart'ta gönderdiğini söylüyor ama ben ona kendi aracımdan söktüğüm parçayı 2009 Mart'ta gönderdim ve bu tarihi de daha önceki cevaplarımda belirttim.
Mart ayında Yalçın Bey'i aradım: "Abi böyle böyle bir parçam var, yapabilir misin? Sıfırı Türkiye'de yok, Almanya'dan geliyor" dedim. Yalçın Bey "Sen gönder, biz burda yaptırıyoruz" dedi. Ben de arabanın üzerinden söktürdüm ve Yalçın Bey'e kargo ile 2009 Mart'ta gönderdim. 2 hafta geçti "Yapılıyor" dedi. "Tamam abi" dedim ve bekledim. Biraz daha zaman geçtikten sonra "Bitti kardeş, testlerini yapıp göndereceğim" dedi. Bu konuşmadan sonra 2 ay gibi bir süre boyunca kendisine ulaşamadım. Yaza doğru veya yaz başında(Kesin tarihi hatırlamıyorum) tekrar ulaştığımda ise "Dükkan taşıyoruz, parçanı göndereceğim, biraz zaman ver" dedi, ben buna da "Tamam abi" dedim. Bu konuşmanın da üzerinden 1-2 ay geçtikten sonra yine zar zor ulaştım. Parçayı taşınırken kutuların birinin içine koyduklarını ve bulunca göndereceğini söyledi "Tamam" dedim. Daha sonra tekrar konuştuğumuzda "Senin parçan kayboldu" dedi, bana çok mahcup olduğunu ve Almanya'dan bana aynı parçadan getirteceğini söyledi. Ben yine beklemede kaldım, ama elime bir şey ulaşmadığı gibi haber de verilmedi, ben de aradığımda ulaşamadım, ya bendeki telefon numaraları kapalıydı ya da cevap veren yoktu. Yaklaşık 2 ay önce kardeşi Metin Kiruç'a ulaştığımda kendisine konuyu anlatınca, o da bana akşam 5 sularında abisi Yalçın Bey'e beni aratacağını söyledi, yine telefonum çalmadı, ben arayınca da cevap verilmedi. Geçen hafta Cuma günü aradığımda telefonu yine kapalıydı, ben de bu sıkıntılarımı sizinle paylaşmak, kendisiyle böyle bir ortamda irtibat kurmak istedim ve zorunda kaldım.

Ben Yalçın Bey hakkında hiç bir şekilde hakaret edici söz söylemememe rağmen, forum editörlerinin bana Yalçın Bey'den gelen özel mesajlara bakmalarını rica ediyorum, çünkü sarf ettiği laflar burada söylebileceğim şeyler değil.

dj_oray

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim parça ne? sen o parçanı unut artık belki yardımcı oluruz buluruz parça sana

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Her iki taraf için de can sıkıcı bir durum. Konunun daha iyi yorumlanabilmesi için kargo gönderi belgesini beklemek en uygun.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
konunun kapatılması şık olmuyor açıklığa kavuşsun sonra kapatın bence...

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede kapanmasın bu konu artık adam açıyor kapanıyor baskan dahil bi kaç arkadasımız yalçın beye güvendiklerini iyi tanıdıklarını belirtmisler bırakalım oda cevap versin durum açıklığa kavussun

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle siteye üye olan kim olursa olsun başka bir site üyesi tarafından mağdur edildiğini düşünüyorsa ve konu siteye üye olma sebebi olan otomobil ise bu konunun arkasında durulmalı.
kim kimi mağdur etti ise mağduriyetini maddi manevi gidermeli.
konu kapanmamalı yalçın abiyi iyi tanıyan site üyeleri ona ulaşıp işin tatlıya bağlanmasını sağlamalı konu kapatılarak Türkiye klasiği yapılmamalı.

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede konu çözülmeli,üzülerek söylüyorum site hakkındaki düşüncelerim değişmeye başlıyor.böyle arkadaşlık ve dostlukların olduğu bir yer kanka,hemşerim gibi ayrımcılıkla tekelleşmemesi lazım,benim için dürüstlük önemli kimin ne zaman üye olduğu çokta önemli değil.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
öncelikle geçmiş olsun bahsi gecen parcada far ampulu değilki bulasın da iade edesin.durum uzucu ve site yönetiminin konuyu kapatarak üzerini örtmeside garip bekleyeylim bakalım yalcın bey ne cevap verecek konuya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...