Bu Makineye Hasta Oldum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar bu makineye hasta oldum. :D

2013-Opel-Mokka-91.jpg

gayet güzel duruyor abı yakından görmek lazım showroom a gıtmek lazım

Mokka.. Sen SW ci sin Nadir Abi, ne işin olur böyle araçlarla :D şaka bir yana, güzel araç ama 1.6 dizel olsa çok daha güzel olurdu..Kapış kapış giderdi :(

Baya bir baktım ama süper hoşuma gitti. Şimdi ben kamp filan da yaparım ara ara bununla dağ taş çıkarım o kesin :)

Mokka.. Sen SW ci sin Nadir Abi, ne işin olur böyle araçlarla :D şaka bir yana, güzel araç ama 1.6 dizel olsa çok daha güzel olurdu..Kapış kapış giderdi :(

SW bulmak çok zor ya var altları yere yakın şimdi ben bunları dağa taşa vururum sonra elimde kalırlar kia ceed var oda dizel altı yakın... benim aklımda her zaman benzinli şehir içi 10 litre yakan araçlar ilk tercihim. Dizel bana uzak... oldum olası sevemedim dizelleri neden? onu da bilmiyorum.

kamp işleri varsa alırsın sen abı bole bısey ama egerkı bole bısey alçaksan bana gore 2. el ve eskı kasa 4 çeker sıstem araçlar dağda fılan bırsey oldumu umursamadan sanayiye gıtmek ıcın yenılere bırsey oldumu servisten çıkamazsın walla sonra servıse kamp kurursun :P

kamp işleri varsa alırsın sen abı bole bısey ama egerkı bole bısey alçaksan bana gore 2. el ve eskı kasa 4 çeker sıstem araçlar dağda fılan bırsey oldumu umursamadan sanayiye gıtmek ıcın yenılere bırsey oldumu servisten çıkamazsın walla sonra servıse kamp kurursun :P

Zaten gözüm hep böyle araçlarda aslında daha önce bir model bekliyordum ama hayal kırıklığı yaşadım o modelde hayal kırıklığım fiyatın da oldu sorma...

Suzuki-SX4-S-Cross-resimleri-www.otosevdam.com-10.jpg

nadır abı fıyatıda ck guzel aracta cok guzel sımdı baktım alınır bızde amcaogluna arac arıyoruz ne zamndır ne alalım ne alalım dıye cok guzelmıs bu gercekten 1.4t olandan alınır bı lpg tamamdır :)

nadir abi ben de çok beğeniyorum mokka yı.resimde olduğundan daha küçük sınıfı gereği.tabelaları tanıma özelliği falan vardı mokkanın güzel estetik bir araç

Bu araçta beni cezbeden şey araca baktığında hadi al beni ver gazı der bir havası var :D ama dağa taşa da vurmayı ihmal etme diyor sanki hehehe

Geri