Bu Makineye Hasta Oldum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Selamlar, abiler, yanlış anlamayın ama halk arasında bir yanılgıdır bu SUV ları dağa taşa vurma işi. Maalesef yok öyle birşey. Sadece normal araçlardan farkı altlarının yüksek olmasıdır. Albenisi tabiki var, Nadir abiye yakışır onlar ayrı konular :D Benim kafamda şöyle bir araç var abi, tabi fiyatı o biçim;
Yeni Opel Insignia Country Tourer | Yüksek Teknolojili 4x4 Cross-Over Opel Türkiye

01_perspective_img_1.jpg

Ümit kardeşim Allah gönlüne göre versin ama aracın fiyatı da maşallah yani :D aracın fiyatına bakınca sadece kokla bırak işi oluyor :D

nadır abı sen konuyu actıgından berı aracı arastırıyorum senınde deıdıgın gıbı araca hasta kaldım resmen helekı kırmızı rengıne..
fıyatıda uygun aracın benzınlı alıp lpg takıcaksın tamamdır. yorumlarıda test suruslerınıde ızledım amortısorler sert felan demısler ama bence opelın karakter ozellıgı bu içide cok guzel ve dolu helekı cosmo model 1.4t lerde mercek far cıft renk ıc kısım ve navı. var cok cok guzel bı makına amcaogluna her an alabılırız ne zamndır arac bakıyoduk altı yuksek olsun guzel bısey olsun dıye araba budur resmen :)

nadır abı sen konuyu actıgından berı aracı arastırıyorum senınde deıdıgın gıbı araca hasta kaldım resmen helekı kırmızı rengıne..
fıyatıda uygun aracın benzınlı alıp lpg takıcaksın tamamdır. yorumlarıda test suruslerınıde ızledım amortısorler sert felan demısler ama bence opelın karakter ozellıgı bu içide cok guzel ve dolu helekı cosmo model 1.4t lerde mercek far cıft renk ıc kısım ve navı. var cok cok guzel bı makına amcaogluna her an alabılırız ne zamndır arac bakıyoduk altı yuksek olsun guzel bısey olsun dıye araba budur resmen :)

:) Şimdi altımda olacak ben bununla şimdi otobanda Sakarya yollarında yapıştırmış idim :D

aynen nadır abı :) kullanımıda cok zevklıdır bunun ve cok dıkkat cekıcı bı araba gercektende..
umıt abının deıdgı aracta can yakıyo ama fıyat olarak bı kac opsıyon ekledım :) 170 bın tl yı buldu yazık gunah yahu :) :)
nadır abı ALLAH nasıp etsınde en kısa zamanda al bı tane bundan..

aynen nadır abı :) kullanımıda cok zevklıdır bunun ve cok dıkkat cekıcı bı araba gercektende..
umıt abının deıdgı aracta can yakıyo ama fıyat olarak bı kac opsıyon ekledım :) 170 bın tl yı buldu yazık gunah yahu :) :)
nadır abı ALLAH nasıp etsınde en kısa zamanda al bı tane bundan..

İnşallah kardeşim inşallah aslında alacak durumdayım ama elimde olan araç yüzünden beklemem gerekiyor. Bizlerin adına bir araç tescil edildiğinde süresi dolmadan ikinci araç almamız kanunun yasak ya değilse çoktan karabelmanın helvasını yemiştim :mad:

B sınıfı araç şaselerine bu tip giydirmeler yapılınca hiç sevmiyorum. Mokka, Juke v.s. gerçekten çok ilginç. Arazi aracı desen değil, şehir aracı değil, B sınıfı değil, C sınıfı hiç değil... Aile olsan alınmaz, bekar olsan alınmaz.

Renkler ve zevkler tartışılmaz elbette, saygı duyarım ama bana çok uzak...

B sınıfı araç şaselerine bu tip giydirmeler yapılınca hiç sevmiyorum. Mokka, Juke v.s. gerçekten çok ilginç. Arazi aracı desen değil, şehir aracı değil, B sınıfı değil, C sınıfı hiç değil... Aile olsan alınmaz, bekar olsan alınmaz.

Renkler ve zevkler tartışılmaz elbette, saygı duyarım ama bana çok uzak...

düşününce söylediklerin çok mantıklı. Genç ve yeni aile aracı gibi birşey :D

Resimdeki arac Opel Mokka 1.4 T Cosmo modeli Abi. Sahibindende var linkleri baktınız mı?

Yalnız Mokkaların çok yaktıgı söyleniyor. Lpg de uyum sorunu yaşar mısınız bilmem. İyi araştırmak lazım. Hayırlısı olur inşallah... =)

2012 Opel Mokka 1.4 Cosmo 62.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 144995636

2012 Opel Mokka 1.4 Cosmo 54.950 TL Sahibinden satılık ikinci el - 145942320

bu tarz araçları arazi aracı olarak görmemek gerekli genellikle başlangıç paketleri 2 çeker oluyor 4 çeker olanların fiyatları zaten uçuk. 4 çekerlerininde kullanım olarak artıları karlı buzlu havalarda daha iyi sürüş sağlaması hafif bağ bahçe v.s. yerlerde rahat ilerlemesi. geçen yaz çıralı da cheroke ile kumların üzerinde gezerken sevimli ama gururlu amcamın teki :) arkamdan ix35 2.0 la peşime takılıp kumlara çakılmıştı. sonrasında iş bana düştü ve 2 adet çekme halatının kopmasına mal oldu ..

Geri