Bu nasıl başkent?!?

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün sabah işe geliyorum malum Ankarada yağmur var Cebeciden Gimat' (AOÇ'nin oradan) bütün yollar göl olmuş durumda sıhhiye göprüsünün üstü Gazi mh.nin tamammı İstanbul yoluna dönülen kavşak istanbul yolu heryer heryer göl olmuş durumda bu nasıl avrupa başkentidir ?!? bu nasıl başkenttir bu nasıl şehirdir bu nasıl belediyeciliktir. Belediyenin öncelikli görevi nedir ? Oy uğruna paket dağıtmakmı yoksa doğru dürüst yol yapmakmı ?
Ayrıca araç kullanıcılarının ne kadar saygısız olduğuna 1 kere daha şahit oldum malum yerler göl olmuş doğrudürüst yol gözülmüyo adamlar öyle 1 geçiyo ki yerdeki bütün göl arabanın üzerine aynısını biz yapsak iner kavga etmeye kalkarlar
Kimse kusura bakmasın ama bu sehirde yaşamaktan bir kez daha nefret ettim :mad::mad::mad:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen bir de gel 2010'da kültür başkenti olacak şehri gör. :(

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamamen katılıyorum size.İ.Melih Gökçek belediyeciliği en iyi bildiğini iddaa ediyoya.sen bide dikmen tarafını görseydin.yollarda kıpkırmızı topraklar ve taşlar var.konya yolundan dikmen oran istikametine dönenler atatürk sitesinin oraya gidenlerin çoğunun motoruna çamur dolmuş.yağmurla birlikte ne kadar toprak taş varsa hep asfaltın üstünde.altyapı yok.birde deniyorki küresel ısınma var barajlarda su yok.şu asfaltlarda akaln suları barajlara yönlendirseler 2 senelik suyunu garanti altına alırdı anjaranın.yol kenarlarına V betonlar var fakat öyle saçma yapılmışki sonlarında kaldırım var su bir noktadan sonra önündeki kaldırım bentinde birikiyor ve yeniden yola akmaya başlıyor hemde daha hızlı ve tüm pisliği yola taşıyarak.zaten yollar fenni şartnameye uygun yapılmadığı için (balık sırtı olmadığından)yağan yağmur eriyen kar yolda kalıyor akması gereken kenarlara akıp ordan ıshale hatlarına gidemiyor.neyse sinirlendim yine uzadıkca uzar bu mevzu.İ.Melih ankarada 400 bin aileye kömür yiyecek v.s. yardımı yapıyomuş.enaz birbuçuk milyon oyu garanti altına almış durumda. bunun üzerine 1 milyon daha saf oyu alır yine başımıza gelir.güzelim ankaram maalesef hakedildiği gibi yönetiliyor.İ.melihe katlanmaz zorunda kalacağız yine.şehrin içine etsin diye

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef aynen dediğiniz gibi..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Söylemekten dilimizde tüy bitti. 3 büyük kentte de yaşadım. Üçünde de belediyecilik sıfır denebilir. Yerel yönetimlerin kabiliyetsizlikleri yağışlı havalarda daha çok belli oluyor.