Bu ne ya 474 milyon bakım Yeni corsa

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan buraki
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
common rail katkısı hariç ısparta mutsan da 45,000 bakımı 188,00 YTl ye yaptırdım dizel farkı dicem ama fark gerçekten çok

common rail katkısı hariç ısparta mutsan da 45,000 bakımı 188,00 YTl ye yaptırdım dizel farkı dicem ama fark gerçekten çok

evet benzinli ile dizel arasında çok luyor ama ben yinede 350 ve civarı bir fiyat bekliyordum

abim benzinli ile dizeli hiç bir zaman kıyaslama
dizelle gittiğin yolları benzinli aracın olsaydı bırak 400 ü 1400 fark atar belki.
350 civarı normal 400 te işcilik vs biraz ekleme yapmışlar,ama bildiğim kadara ile opel kartın varsa % 20 indirim yapıyorlar ?

Astra CDTI 15.000 Bakımına 370 filan vermiştim.Bakıma ek olarak ön silecekler değişti zaten 70-80 civarı tutmuştu silecekler.Mecbur garanti var diye yetkili servislere bayılıyoruz bu paraları.

Bana geçenlerde bir arkadaş söylemişti bazı anlaşmalı özel opel servislerinde de bakım yaptırabiliyormuşuz garanti problemi olmadan böyle bişey varmı gerçekten varsa bu bakım ücretleri daha ucuza gelebilir bence??

Dizel araba işte bakım her zaman pahalıdır.

daha önce fiyatlar hakkında detaylı bilgi vermiştim servisine neden itiraz etmedin burak?mesela bu gedizler denen firma maot filtresini yazmamış,işçiliği daha ucuz seninkinden acaba neden?ben demiştim eğer ankaradaki servisler 400 ve yukarısı çekerse hiç gocunmadan istanbula giderim doslarımızıda ziyaret eder dönerim...
adszaw5.jpg

NOT: o linkte ispatladımki dizel araçla benzinli aracın 100bin bakımına kadar 300-500 ytl arası fazlası var ama bedava gezdiğimizide unutmayalım...

Son düzenleme:
Geri