bu opel astra hangi kasası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7-0 oldu az kaldı gömlk geliyor da bizimkisi 7-0 sıfırdan sonra hala kabullenmiyorya
en cokta ona bozuluyorum sanki 7-0 dan sonra birileri cıkıp g kasadır diyecek bekliyor
:) :)

arkadaşın demek istediğini ben anlıyorum da malesef tanımlamalar o şekilde olmuyor,

astra G kasa üretime geçince F kasalar bir süre daha stokları tüketmek ve kalıpların ömrü varken kullanmak amacıyla üretime devam etti.. kalan partiler de ülke olarak biz de nasibimizi aldık... bu da o F kasalardan biri..
G kasa da H çıkınca aynen devam etti bu şekilde, eminim ki I kasa çıkınca 2010 başında satılır diye tahmin ediyorum... halen H kasa astralar galeride bir kaç yıl devam edecek...

Kesinlikle F , Ayrıca GLS Modeli De Değil Classic Bu , GLS De Orjinalde Çelik Jant, sis, Tanpon ve aynalar gövde rengi,2 airbag, Klima mevcut değilmi :D Ruhsatta GLS ibaresi yazması benide şaşırttı :D

F kasa tabi ki

Kesinlikle F , Ayrıca GLS Modeli De Değil Classic Bu , GLS De Orjinalde Çelik Jant, sis, Tanpon ve aynalar gövde rengi,2 airbag, Klima mevcut değilmi :D Ruhsatta GLS ibaresi yazması benide şaşırttı :D
özür dileyerek bir düzeltme yapmak istiyorum resimdeki arac benim değil benim hazırda resim yoktu ondan aynısı yani 2001 vede beyaz bir resim bulup ekleyelim dedmiştik dediğin doğrudur bendekinde klima ve celik jant hariç saydığın diğer özellikler var

resim değiştirildi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri