Buda Bizim Yıldız.

Allah Kaza Bela Vermesin. Hiç Bir Zaman Devri Kapanmayacak Araba. Çok Güzel

Neredeyse benimle yaşıt (neredeyse :) ) , ama arabanın maşallahı var.Allah kaza bela göstermesin...

herşey iyi güzel de insan gaza basmaya korkar bununla ya...
bende çok seviyorum bunları, yayla gibi içi :)
hala birçok sıfır arabadan çok daha sağlam, kaliteli, konforlu, güvenli, donanımlı... vs.vs.. :)

bu arada "estetistik" kelimesini bu araba için de kullanabiliriz bence... :):):)

vay vay :D yan veriyomu :D :)

vay vay :D yan veriyomu :D :)

Vermiyor desem samimi bir cevap olur mu :D

herşey iyi güzel de insan gaza basmaya korkar bununla ya...
bende çok seviyorum bunları, yayla gibi içi :)
hala birçok sıfır arabadan çok daha sağlam, kaliteli, konforlu, güvenli, donanımlı... vs.vs.. :)

Evet çok sağlam arabalar biraz da modelli olsa daha iyi olacakda bununla idare ediyoruz. Bir kere albea çarptı benim gibi genç bir arkadaş sonra tanışıp arkadaş olduk ön tamponu kaputu ızgarayı sağ farı değiştirdiğini söyledi bense içe hafif göçen paneli gerdirttim o kadar 1 dakika sürmedi :D

Neredeyse benimle yaşıt (neredeyse :) ) , ama arabanın maşallahı var.Allah kaza bela göstermesin...

Amin cümlemize.

Allah Kaza Bela Vermesin. Hiç Bir Zaman Devri Kapanmayacak Araba. Çok Güzel

Bunun aynısı benim çocukluk arkadaşımda vardı. Az kahrımızı çekmedi. Bundan 10 sene önce Bazı akşamlar çok içip sunroof'undan çıkıp "BENEEEE BAKIN" diye bağırdığımz günleri hatırlıyorum, İsmi de kıyamet alameti idi :). Çok güzel araba çook

Bazen bizde yapıyoruz onu ama bu aralar havalar soğuk geçen arkadaşım askere giderken sunrofdan çıkıp bağırıyordu :D

Kazasız belasız Mercedes in efsane kasası w124 yıldızın tadını aldınmı bi daha bırakamazsın.:)

Güzel araç güle güle kullan, almancıların vazgeçilmez aracı izne gelirken hep bunlarla gelirlerdi eskiden hala gelenlerde yok değil tabi.

bir zamanlar hayallerimi süsleyen bir araba herzaman söylerim beton gibi sağlam

Geri