Bugün Opel'inize ne gibi değişiklikler yaptınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan elpadre
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
turbo hortumumda yırtık oluştu servisine götürdüm uzun sürebilir dediler parca sıkıntısından dolayı onu bekliyorum:(

Alt takım yapıldı, rot balansa girdi, anahtarlara pil takıldı, yedek anahtar senkronize yaptırıldı.Yıkandı parlatıldı :D

yarın yazacağım :)

tüv ün direksiyon kutusu yağ kaçırıyor dediği ve geçirmediği,bazı ustaların ne alakası war karter contasından geliyo dediği ikilemde kaldığım problem içim OPEL TEAM e gideceğim... (+araba şarıl şarıl su akıtıyor altından,onuda göstereceğim) :)

yarın yazacağım :)

tüv ün direksiyon kutusu yağ kaçırıyor dediği ve geçirmediği,bazı ustaların ne alakası war karter contasından geliyo dediği ikilemde kaldığım problem içim OPEL TEAM e gideceğim... (+araba şarıl şarıl su akıtıyor altından,onuda göstereceğim) :)

we gittim sonuç direksiyon kutusu yağ kaçırıyor,üst kapak contası yağ kaçırıyor we en önemlisi kalorifer radyatörü patlamış aracın içi göl olmuş durumda pazartsi sabah erkenden aracımı OPEL TEAM e bırakacağım...

değişiklik değilde tamirat diyelim sol tampon çiziklerini pastaladım bide karlığı taktm çıkmş biraz :cool:

Geri