Bugünleri de gördük...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama merak etme akıllanan var...duydum birkaç kişiden elim kopaydı diye..

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün haberleri kısa bir süre izleyebildim ve sinirden deli oldum. Hiç bir etnik kökene veya azınlığa karşı bir sempati veya antipati beslemezdim ama o miting alanlarında bağırıp çağıran halkı ülkemiz aleyhine kışkırtan karaktersiz partilileri görünce resmen antipati duydum hepsine. Hatta bir ara kendimden şüphe ettim ırkçı mı oldum diye. Resmen kendi kendilerine insanları soğutuyorlar kendilerinden ve milliyetçi duyguları kabartip kendilerine saldirilmasini istiyorlar.. Ama yönetimi o kadar güzel sindirmislerki kimsenin sesi çıkmıyor (çıkamıyor!!). Cumhuriyet mitinginde halkın polisi halka saldırdı ama şimdi halkın polisi bu ülke aleyhine atıp tutan, bu ülkeyi.bölmeye çalışan şeref yoksunu kansızlara hiç bir şey diyemiyor.. Durum çok kötüye gidiyor bence. Mutlaka bir şekilde dur denmesi lazım. Hepsimiz %50nin diğer tarafindaysak nasıl sesimizi kimseye duyuramiyoruz anlamıyorum.. %50ye dahil olupta olmadığını söyleyenlere de anlam veremiyorum, madem utanacaginiz bişey yaptığınız neden hala at gözlüklerini cikaripta kimin ne amaçla ülkemizi ne durumlara soktuğunu göremiyorsunuz... Ordu elden gidiyor, halk pıstırılıyor ama kimse bir dur demiyor..

Gerçekten çok yazık..

HTC Sensation Z710e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuşmayacağım diyordum ama tutamadım artık kendimi bu fotoyu görünce... Haberlere bakıyordum Ankara Kolej semtinde bir vatansever hanım kardeşimiz almış şanlı Türk Bayrağımızı tepki olarak şerefsizlerin gözüne sokmak istiyor ciğerim yanıyor diyor, ki hepimizin yanıyor,görevli polis memuru bayrağı açtırmıyor ama sözde miting yapanlara gelince heryerde PKK bayrakları..Bunlara bu cesareti verenler bunun vebalinin altından kalkamayacaklardır tarih bu günleri asla unutmayacaktır...Vatan elden gidiyor %50 lik kısımda bazı gözler kör olmuş ne yazık ki gerçekleri göremiyorlar..Çok yazık...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar anlayabilenler için konu gerçekten çok hassas, yaşananlar nedeniyle vatanını seven herkesin içinin yandığı bir gerçek. Bizlerin arasında vatanını sevmeyen hiç bir arkadaşımın olmadığına adım gibi eminim. Konu amacına ulaştığına göre müsaadenizle sonlandırıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...