Bülent YILMAZ Calibra_ank

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imza alanlarında ad-soyad yazıyor?

konuşma tarzınızı bence değiştirmeniz lazım (arkadaşım, kardeşim vs.)
ben okuyamamısım ıyı kı uyardınız

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ya ne desek boş yani mevzunun tarafları bu kadar tartışmadılar adamların aralarını bulup işi tatlıya bağlamaya çalışmak yerine herkes birbirine düştü....

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ya ne desek boş yani mevzunun tarafları bu kadar tartışmadılar adamların aralarını bulup işi tatlıya bağlamaya çalışmak yerine herkes birbirine düştü....
insanlar arkadaşları diye bariz yalan söleyen, birini dolandıran birini korudukça bu konu daha çok uzar... böle konularda daha çok yazılır bu forumda....

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insanlar arkadaşları diye bariz yalan söleyen, birini dolandıran birini korudukça bu konu daha çok uzar... böle konularda daha çok yazılır bu forumda....

sezarın hakkı sezara can ne diyim HAKLISIN....

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bu iş çözulecek gibiye benzemiyo karşilikli atişmlarala surer gider herkes kendınce hakli:confused:

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuyla ilgili yazmıcam dedim yazmıcam dedim ama insanlar ne olduğunu bilmeden ne konustuğunu bilmeden yorum yapmalarıda sinir bozuyor kimi yönetime cöker kimi başka anlamsız yere arkadaşlarına laf sokar. ya ibrahimcim bir önceki konudada demiştim aynı seyleri bu tüpü o arabanın üzerinden söktürüp kargoya dahi veren benim ve demişsinki beyinleri arızalı hadi bir beyni anladım ikinci beyindemi arızalıydı arkadaşım 18 yaşından buyana sanyilerde arabamla ugrasırım kusura bakmada samimi bulmuyorum seni 500 çok almıssın ben san 900 sıfırını takarım denilip arabana sıfırını taktırıp daha sonrada insanlara b.k sürmene gerek yok olurmu bu adam sana arızalı bir ürün göndermedi ben arabanın üzerinden söktüm tekrar diyorum olurmu ve kendisinede dedim gönderirsen sen kerizsin dedim oldumu arkadaşım şimdi ne yorum yapılır bilmiyorum ama kimse kusura bakmasın kimse dolandırıcı değil eğer bi dolandırıcı değil sahtekar aranıyorsa başka yere bakmak lazım olurmu

Son düzenleme:

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dalga geçeceksen git eğlence bölümünde eğlen. sen yanlış parça alacak kadar bilgisiz cahilsen yönetim ne yapsın. benim sölediğim yönetimin birbiriyle tartışanlara ceza vereceğine böle birilerini dolandıranlara yaptırım uygulaması.yönetim ne yapsın diyip ondan sonra arkadaşımız ama nasıl yaptı bu işi demek ne kadar tarafsız bir yönetim olduğunu zaten ortaya koyuyor...

Saygısızlık yapıyosun bence. Dikkat et !! Hem kimin kimi dolandırdığını nerden bilsin yönetim. Sen sanki olaylar olup biterken şahısların yanındaymışsın gibi konuşuyorsun. Körü körüne yönetimi suçlamak modası çıktı bu aralar, hadi hayırlısı...

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana göre olay da bir yanlışlık varsa bu da işin 2. perdesindedir yani bülent arkadaşımızın eylülde paranı gönderecem deyip sonra göndermiyorum demesidir yanlış olan...elektronik parça neticede ankaradan sivasa kadar kaç yerde aktarma yapılmıştır kargo çalışanları çuval gibi yere fırlattıysa ki ben bu tarz olaylarla çok karşılaştım o sırada bozulmuştur bilmem nolmuştur en baştan yollamam deseydi diye düşünüyorum daha sonra yapılan hareket şık olmadı....

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşim arabasindaki tüpü kendisinin vakti olmadiğindan ben söktüttürdüm ve çalişirken söktürttüm o o zaman tamam göndericem dedi ama ben bildiğim için gönderme dedim anlaşilmayan bişey varmi ben bu malzemenin çaliştiğina adim gibi eminim yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...