Bursa' dan selamlar

Hoşbulduk Hasip bey. İleride ayrı bir başlık altında Led far ve İntellilink Android bağlantısı hakkında başlık açmayı düşünüyorum. Fakat ilk etap ta Led Matrix farların en dikkat çekici özelliği aydınlatma gücü. uzunlar karanlık yolda 300-400mt ileriyi rahatlıkla aydınlatabiliyor. Dönüşlerde çok yardımcı oluyor. İnşallah hayalinizde ne varsa hayırlısı ise tez zamanda kavuşursunuz.
Merhabalar hoş geldiniz aramıza.
Led far demişken bir sorum olacaktı gündüz hüzme farlarını led yaptım fakat arıza uyarısı veriyor bunun için ne yapılabilir

Merhabalar hoş geldiniz aramıza.
Led far demişken bir sorum olacaktı gündüz hüzme farlarını led yaptım fakat arıza uyarısı veriyor bunun için ne yapılabilir

Aracı ilk aldığımda gündüz farı ampulünün biri kontak etmişti, yetkili servis ile konuştum ve beyaz led gündüz farı ampulü taktı bir aparatı (direnç) ile birlikte, çok memnunum arıza ışığıda yakmıyor 8 aydır.

Aracı ilk aldığımda gündüz farı ampulünün biri kontak etmişti, yetkili servis ile konuştum ve beyaz led gündüz farı ampulü taktı bir aparatı (direnç) ile birlikte, çok memnunum arıza ışığıda yakmıyor 8 aydır.
Diot dedikleri aparat mı aceba

Geri