bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
burak benim arabanın kapı kuşaklarının felan boyatacağım bilidiğin ucuz ve iyi boyayacak bir yer var mı ?

burak benim arabanın kapı kuşaklarının felan boyatacağım bilidiğin ucuz ve iyi boyayacak bir yer var mı ?
haydar yolun duserse bizim bu taraflara soralım bı kac tanıdık var ;)
aslında genc osman da var tomurcuk otoya gıtmeden yolun sagında bir boyaci var işçiligi iyi benim park sensorlerını boyadi ama fiber ustasi bi abim var boyarim derse benim arkadasa boyatırız

Son düzenleme:
kanka gelemiorum yaa bu ara köyden çıkmıyorum pek bi dün stadın oraya not almaya gittim rot balansa soktum dönüşte de arabayı haftaya yola çıkıcam ya şu sınavlar bitsin de bi buluşalım gitmedençarşamba günü bitiyo sınavlarım cuma cumartesi gibi de çıkıcam yola

kanka gelemiorum yaa bu ara köyden çıkmıyorum pek bi dün stadın oraya not almaya gittim rot balansa soktum dönüşte de arabayı haftaya yola çıkıcam ya şu sınavlar bitsin de bi buluşalım gitmedençarşamba günü bitiyo sınavlarım cuma cumartesi gibi de çıkıcam yola
iyii kanka bak keyfine gelırsen spoyleri takarız senın arabaya :)

s.a millet bu aralar sınawlar war hiç biyere kıpırdayamıyorum.. sizler nasılsınız?

Geri