bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
elimde 1 takım sıfır park sensöru var ucuz yollu satcam mantaja yardımcı olurum kızlar :D

190 amg ler çok güzel abi bu arabayla az yanlamadık :D

Ekli dosyalar

• 1.webp
    1.webp
    25.2 KB · Görüntüleme: 10
  • 2.webp
    2.webp
    34.7 KB · Görüntüleme: 7
  • 3.webp
    3.webp
    44.6 KB · Görüntüleme: 8
günaydın bursa...bakıyorum da yıldız meraklıları çoğalmış...herkesin gönlüne göre versin Allah...bende yıldız olsun istiyorum ön kaputta ama biraz büyükçene olanına bakıyorum...mesela vito gibi..:) ama pek tavsiye eden yok yedek parçadan ocağına incir acı diker diyolar...onun yerine ww-caravelle al diyorlar bakalım kısmet...seneye combonun yenisine bakıcam geliyormuş galiba, beyenirsek comboyu combo ile yenileriz olmadı ww yada vito...:))

hoşgeldın yılmaz abı hayırlısı olsun t5 ıyı secım olur bence carevella daha ıyı olur fıyatları ucuk :D

hoşgeldın yılmaz abı hayırlısı olsun t5 ıyı secım olur bence carevella daha ıyı olur fıyatları ucuk :D

geçen hafta neskara gittik arkadaşa astra bakmaya orda vardı 2007 caravelle 39000 yazmışlar..:)) sıfırına zaten yaklaşamayız..:) aslında vitonun bir önceki kasası daha çok hoşuma gidiyor daha toplu duruyor, şimdiki kasa biraz daha antal sanki...:) eee ne demişler kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş hesabı ...:))

bana yatırdılar ne oldu hepsi beşyol çukurunda bitti:D

Son düzenleme:
Geri