bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Abi estağfurullah sana karşı,büyüklerime karşı boynum kıldan ince ama sen beni dinlemeden bana kızıyosun.

Ben senin beni yönlendirmene,kötü bişey yapıyosam onu yaptırmamana bir şey demedim ki abi konu oraya nasıl geldi. :D

Ben tahmin ettiğim konuyu Emre abiyede anlattım,Mesut'un nasıl düşündüğünü ve sana nasıl anlatmış olabileceğinide anlattım. Benim bi suçum yok orda abi,mesaja cevap attım mesaj iletilmedi Mesut geldi saydı saydı gitti. O o şekilde geldikten sonra ben peşinden koşupta bir şey açıklamam. ;) Gelipte normal bi şekilde söyleseydi oturur anlatırdım ama öyle konuşup konuşup sonra engelleyerek bir yere varılmaz. ;)

Beni ahmet mehmet ilgilendirmez bu konu hakkinda bana mesut konuşmadigini söyledi okadar ikinizin kafasini bir birine surterim adam olun dost olun gelin yanima uzuyalim şöyle bi ara

kasayı getir bi format çakayım xp pro tertemiz akar gider (: mikili sitelere girmessen sorun çıkmaz wirüs bulaştırmazsan :D

Sagol çözdum fatih bizim bilader netten oyun oynuyor arche ne ya ondan yada bir program indırdi ondan oldu guzel bir vurus programi lazim şimdilik idare ediyoz

Geri