bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gunaydin beyler şimdide net gitti modem komşuda ne oldu allah bilir yanmiştir inşallah cepten wifiden takiliyorum neyse dun erikli lambalarinda gumuş giri w124 kasa gördum amg jantli önunde merso logosu buyuk hoşuma gitti jantlar guzeldi ya 17 yada 18 gibiydi guzel duruyordu aksel gecerken ister bak

Burak abi günaydın :)

Abi vectra istiyorum şimdi merso alacaksam elimdekini neden satıyorum diyorum kendi kendime aynı sorunları ondada yaşayacağım şöyle eli ayağı düzgün 2.0 cd ve cdx almaya çalışacağım elimdeki parayla :) Araba biraz daha dursun galeride satılmazsada alacağım geri bir daha satmak yok askerden sonra bakarız bişeyler.

orasida dogru cdx alirsin 2.5 tavsiye ederim hiç olmassa donanimlari full 17 . .19 arasi guzel 2001 2000 alirsin daha iyi

Günaydın Bursa artık konuyu takip edemiyorum..Bursa özet grubu kurmayı düşünüyorum haberiniz olsun :D
Burak ne oldu direksiyon işi ..Birşeyler konuşulmuş sanırım..
Tolga sizin istanbulda şubeniz varmı yoksa bu ilan kolpa mı?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...a-2010-yeni-kasa-arac-satilik-28647941/detay?

Bu araba Tolga abilerin ordan satıldı.

Büyük ihtimalle sahibi aynı fotoğraflarla tekrar satıyodur acil satılık falan yazmış..

Geri