bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ofisten çıkasım gelmiyor sıcaktan,öglen çıktık dışarısı berbat sıcak...

bursaaaaaaaaaaaaa yanıyorrrrrrrr:D:D:D:D beyler fatura odemeye cıktım yemın edyorum kı bayılcaktım böle bı sıcak yok.......

göl başina gittim komşu yenge akrabamiz gelmiş otobus saygisiz minubus duraklarinin orda indermemis 50metre ilerisinde yolun sagina bariyerlerin orda emniyet şeridinde indirmiş 2cocuk ufak 3bavul allahtan fazla beklemeden ben aldim allah muhafaza ya bunu yapan firma metro yaziklar olsun neyse cok sicak 37© gördum kilima acik ama gazi az tam sogutmuyor izin parasi yatirmadilar izin bitcek halen yatircaklar

göl başina gittim komşu yenge akrabamiz gelmiş otobus saygisiz minubus duraklarinin orda indermemis 50metre ilerisinde yolun sagina bariyerlerin orda emniyet şeridinde indirmiş 2cocuk ufak 3bavul allahtan fazla beklemeden ben aldim allah muhafaza ya bunu yapan firma metro yaziklar olsun neyse cok sicak 37© gördum kilima acik ama gazi az tam sogutmuyor izin parasi yatirmadilar izin bitcek halen yatircaklar

Metroysa normaldir abi insana önem yok onlarda yolcu olsun para gelsin mantığıyla çalışan bir firma hizmet sıfır.

Geri