bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler benim corsayı satacagım, 2006,essentia ,1.2 twinport 80 hp, darbe-kaza-boya yok, 45000 binde, rutin yıllık bakım harici servise girmemiş.İyi bakılmış, temiz kullanmılmış corsa.hafta sonu fotolarını çekip ilan verecegim, Eşe dosta gidecek temiz araba,ilgilenen olursa bana ulaşabilir.Piyasasına bakmadım ama 18.500 gibi geçiyor aklımdan , tabiki bir piyasasına bakıp fiyat yuksekse piyasa seviyesine indirebilirim

hayırlı satışlar olsun Berker abi. Yerine bi araç gelicek mi var mı bi plan ?

hayırlı satışlar olsun Berker abi. Yerine bi araç gelicek mi var mı bi plan ?

Emre sürekli şirket aracı kullanıyorum, corsa 2010 yılında toplasan 1000 km yurumemiştir, kapalı garajda bekleyecegine satalım, kullanacak birisi alsın :)

Alırsam da bu sefer Vectra C gibi bişey düşünürüm

yakışır abi. bi tane elegance :) en dolusundan. Allah gönlüne göre versin abim.

Ankaradan Hayırlı Cumalar..
Adaş senin araçta görmeyeli 10 numara olmuş ....
Siyah corsa benim değil bizim Tolganın..
Bu arada mustafa Comboyu satıyormuş çok şaşırdım haberin varmı?
abı maşallah guzel duruyor corsa
sagol burak abı allah razı olsun

mustafanın comboyu haberım yok satcagından hayırlısı olsun barı jantları vermesın ben alırım ya sene sonu anca borxum bıter :D

Beyler benim corsayı satacagım, 2006,essentia ,1.2 twinport 80 hp, darbe-kaza-boya yok, 45000 binde, rutin yıllık bakım harici servise girmemiş.İyi bakılmış, temiz kullanmılmış corsa.hafta sonu fotolarını çekip ilan verecegim, Eşe dosta gidecek temiz araba,ilgilenen olursa bana ulaşabilir.Piyasasına bakmadım ama 18.500 gibi geçiyor aklımdan , tabiki bir piyasasına bakıp fiyat yuksekse piyasa seviyesine indirebilirim
abı hayırlı satışlar fıyat normal galıba ama bızım tolga k efendının corsasının ustune corsa tanımazdım araba +10 du 21 ne sattı kaza yok boya yok 1,2 tıwınport essentıal bız ful versıyona dondurmustuk 2008 modeldı 18 bındeydı artık hayırlısı berker abı

Emre sürekli şirket aracı kullanıyorum, corsa 2010 yılında toplasan 1000 km yurumemiştir, kapalı garajda bekleyecegine satalım, kullanacak birisi alsın :)

Alırsam da bu sefer Vectra C gibi bişey düşünürüm
en guzelı abı vectra c ömur abının vectra c yle bı dolaş ıstersen maşallah guzel

murat adama teyıp sattım fabrıka arkadasım ama bundan sonra ıyılık yapmıcam ıyılık devrı bıttı cıleden cıktım dovucektım pırınc hanın orda angut ya tövbe ettırdıler benı artık

Geri