bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gunaydın mıllet bugun tanerı gördum 5 yolda tanıştık altay otocamda konustuk muhabbet sohbet ettık :D

aynen tanıştık, bugüne kısmetmiş, çok memnun oldum gördüğüme :) bundan sonra daha sık görüşücez.
:D

iyi akşamlar beyler sinirler gerin yine allah kahretsin böyle eğitimi

Son düzenleme:
aynen tanıştık, bugüne kısmetmiş, çok memnun oldum gördüğüme :) bundan sonra daha sık görüşücez.
:D

Tabi insallah kardeşim tanişmidima memnun oldum kendi adima araci dunde gördumde bugune nasipmiş göruşmek taner fabrikadayim herkese selamlar mesut canini sikma hayirlisi olsun

mesut canini sikma hayirlisi olsun
abi nasıl canını sıkma ya varmı böyle birşey 200 küsür puan alan arkadaşım eskişehir anadolu 4 yıllık kazanıyor ben 325 almışım açıktayım lanet olsun ösym allah belasını versin beni yönlendirenlerde allahtan bulsunlar !!! :@ :@ :@ :@ :@

Ayşegulun sucu neye önem verceklerine birazda turkiyede ne olup ne bitiyor diye bakinsalar problemi çözmeleri lazim gecmiş olsun uzuldum

Ayşegulun sucu neye önem verceklerine birazda turkiyede ne olup ne bitiyor diye bakinsalar problemi çözmeleri lazim gecmiş olsun uzuldum

Fatmagül değilmiydi o Burak abi ? :D

Bu ülkede ne adil olmuş ki üniversiteye giriş sınavının adil olmasını bekliyoruz..

Lanet olsun..

Geri