bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Geçmiş Olsun, bir sürü uğraş boşu boşuna...
gecmiş olsun burak abı :eek:
bu arada dıkkat edın nezle salgın var benıde aldı kurtulmaya calısıyorum ayakta durmakla zorluk cekıyorum ılacın etkısı gecınce ya halsızlık baslıyor sumuklu olduk :D

Sağolun arkadaşlar ,Adaş sanada geçmiş olsun nane limona dayan...
Bu arada navigasyon demişken dün aldım bir tane.. şimdilik alışma süresi ..daha sonra radar dosyasını yükleyeceğim sonucu söylerim size..
Yalnız forumdan gördüğüm kadarıyla Insignia ve Astraların navileri çok kötüymüş elemanlar epey söyleniyorlar o kadar para verdik harita da birşey görünmüyor diyorlar ..Tabi bu cihazdan değil haritadan kaynaklanıyor...Dolayısıyla Opel türkiyeden ..

Son düzenleme:
abı benım de guncellemesı lazım heryerden cekıyor ama bazı yollar gorunmuyor bende radar dosyasını atsana özelden onuda yukleteyım olmassa :D

abı benım de guncellemesı lazım heryerden cekıyor ama bazı yollar gorunmuyor bende radar dosyasını atsana özelden onuda yukleteyım olmassa :D
Daha indirmedim bir kaç site üyelik istiyor en güncel halini arıyorum ..Bizim forumda varmıdır dedim mesajımı silmişler

ıllegal oluyor ondan sılmışlerdır forum kurallı abı :)
Ya benim bahsettiğim mevzu görüntülü kameraları hatırlatma mevzusu başkada birşey değil bu ne tepkidir anlamak mümkün değil Polis bile radar olan yerde radar uyarısı koyuyor.. neyse ya salla gitsin ..
Fazla takılmamak lazım siteye..

Ya benim bahsettiğim mevzu görüntülü kameraları hatırlatma mevzusu başkada birşey değil bu ne tepkidir anlamak mümkün değil Polis bile radar olan yerde radar uyarısı koyuyor.. neyse ya salla gitsin ..
Fazla takılmamak lazım siteye..
boşver abı takma kafaya :)

Son düzenleme:
Herkese iyi geceler bugün 3-4 sefer siyah 34 plakalı f430 gördüm öyle bir ses yok inanılmaz bir sesi var :(

Geri