bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hayırlı olsun Görkem, resim görelim.Bu arada senin jantlari görmek bahanesi ile bu hafta içi bir akşam mesela çarşama-cuma arası bir akşam yine bulvar/Çınar da buluşalım derim ne dersiniz beyler, herkes yorum yaparsa sevinirim.havalar serinlemeden açık havada buluşalım, ne dersiniz, yorumlarınızı bekliyorum

hayırlı olsun Görkem, resim görelim.Bu arada senin jantlari görmek bahanesi ile bu hafta içi bir akşam mesela çarşama-cuma arası bir akşam yine bulvar/Çınar da buluşalım derim ne dersiniz beyler, herkes yorum yaparsa sevinirim.havalar serinlemeden açık havada buluşalım, ne dersiniz, yorumlarınızı bekliyorum
abi site cok yavasladı ınsanın gıresi gelmiyo abi merkez yerlerde bulusma yapmayalım kestel tarafına cıkalım temiz hava selaleye gıdelım dogayla butunleselım abı sehır merkezınde uzak sıtres atariz;)

arabaya jant aldık burak kardeşimle bgn millet:)
sen karti sılıp yaptırmaya gıttıgınde lassa çalişan abla dişari cıktı satılık olan araba bu dedi ewet ama jant aldık daha satmaz dedık arabaya baktı cok temiz dedi hosuna gıttı valla eger vazgecmedıyse alırım dedi unuttum sana solemeyı maşşallah kardeşim kazasiz belasiz kullan bu arada jantlar
tuyo verıyım genış ofsetli 17 jant alman malı 215 45 17 lassa impetus 2 yıl garantili lastık aldik foto cektim tel kayıt ettmemıs namusuz :D:D

saleleden göruntuler 16wandet16 ahmet gecen ramazandan 1 gun önce pazar kestele arkadaşimizin yanina gıttık foto cektık umarim hosunuza gıder

Son düzenleme:
arkadaşim ılhanla benım ayıgımızda sandelet oldugundan suya ayaklarımızı soktuk donduk ahmet tabi spor ayakkabi oldugundan bu zevkten magrum kaldı :D:D
umarim hosunuza gıtmıştır resımler

Geri