bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
En son mesaj Çarşamba günü yazılmış, yok abi Bursali Opelci Gençlerin pili bitmiş :) hiç icraat yok

eveeettt gençler kendini genç hissedenler bu laf size..:D:)

hadi bakalım bu lafa yazarakmı cevap verirsiniz yoksa güzel bi organizasyonlamı size kalmış...

nasıl Berker iyi gaz verdim dimi..:D;)

slmlar bursa nasılsınız?organizasyonlara derslerden dolayı katılamıyorum kusurı,uma bakmayın.. bu arada haftaya muayene yaptırmam gerekiyor benim arabaya bursada tüv türk e geçti mi nasıl oluyo hiçbilmiyorum yakın zamanda varsa yaptıran bilgi verebilir mi?kafam karıştı valla....

merhaba arkadaslar bende bursada yasiyorum ama pgrenci oldugum icin pek bursada olmuyorum. bayram haftasi o civarlarda bulusma olursa eyer sewe sewe gelirim yada ondan sonraki haftada olabiliri bursada oldugum surece her bulusmaya gelirim...

s.a millet newar ne yok.. c.tesi we pazar günümü istte geçirdim felaket bi trafik war iğrendim resmen orda araba sürmekten.. bursa süper değerini bilelim:)
bülent hoşgeldin aramıza..

s.a millet newar ne yok.. c.tesi we pazar günümü istte geçirdim felaket bi trafik war iğrendim resmen orda araba sürmekten.. bursa süper değerini bilelim:)
bülent hoşgeldin aramıza..

niye aramadın madem geldin seni kestirmelerden götürürdük sen merak etme alıştık :) oranın yağmur trafiğinide gördük :) çarşamba günü oradayım

Geri