bursadan katılanlar...

BlueBeach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Katılım az ama sohbet güzeldi. Umarım bir daha kine daha fazla katılım gösterebiliriz.

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guzeldi, bit daha kine dahacok katilim olmasini dileriz. Serdar Vectrayakiyor kazasiz belasiz kullan kardesim :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amin Çığır Abi sağolasın :) hepimiz için kazasız belasız kullanmak nasip olsun inş.. Senin araç da fenaydı..Park ettiğin daracık yerden çıkarken; el frenini çekip direksiyonu sola kırıp gaza mı yüklendin yoksa bana mı öyle geldi :D hani dönüş çapını aracı olduğu yerdeyken aldın sanki

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bulusmaya gelmek istedim ancak rahatsızlandım kendime güvenemedim..umarım güzel bir bulusma daha ayarlarız ve katılımıda yüksek olur.. :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Can...Ben de biraz geç gittim..Sağolsun Serdar Abi; Çığır Abi ve Saner Abi beni beklemişler..Seni de andık..Çınaraltı'ndaydık..Evi buraya yakındı neden gelmedi falan dedik senin için.. Umuyoruz söylediğin gibi daha fazla katılımla yakın zamanda tekrar buluşma yaparız..Burak abi yi de bekledik ama o zaten meşgul idi..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
dostlar kendınızı ayarlayin arkadasın otosansıtte dukkanda cay corba ıkram edelım hemde mekanı görmüş olursunuz

HeroKing

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amin Çığır Abi sağolasın :) hepimiz için kazasız belasız kullanmak nasip olsun inş.. Senin araç da fenaydı..Park ettiğin daracık yerden çıkarken; el frenini çekip direksiyonu sola kırıp gaza mı yüklendin yoksa bana mı öyle geldi :D hani dönüş çapını aracı olduğu yerdeyken aldın sanki

aynen öyle kardeşim önümde ki kezbana sinir oldum girmiş dibine kadar arkada ki başka çeşit:) seni beklerken araç çalışıyor farlar yanıyor Kezban görüyor azcık ileri gitmiyor böylelerine ehliyet verenleri meslekten men etmeli :) tarih belirleyelim yine görüşelim arkadaşlar :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Çığır Abi..Siz söyleyin bir zaman..3 hafta sonra örn..Bu sefer Burak abiyi ziyarete gideriz konvoy yapıp :rolleyes: