bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
iyilik burak.. napiosun?

ya walla üzüldüm arabaların tipini bende sewiyorum yazık inş kasko wardır.. ben hala yaptırmadım gerçi ama :(
bilader napıyım bugun can sıkıntisi on tamponu soktum gece peder mısafırlıkten gelmiş bişey göremıyom dıyo yolu gostermıyo farlar o aradan kaptırdı 2 kufur bana bugun yaptım ayar ugraştım baya uzunlardakı beyaz ampulu cıkardım sellektor yaptıgım zaman anlaşılmıyodu şımdı test ettım onnumara oldu yagı eksıktı suyu eksıktı lastık havası lpg ayara goturdum derken akşam oldu pedere dedım evden bak farları gece nasıl oldu dedım yıne kufur ettı bılerder oldu dedı yaranamıyoz :D:D
buaralar peder sinirlı amcamda kaza yaptı ıstanbuldan galerı ıcın rızeye arac goturuyodu karabukte karşıdan gelen arac hatalı sollama yapmış kafakafaya carpışmamak ıcın kendını sarampola atmiş amcam arabay 4,5 takla atmiş astra g classıc 2007 hava yastıgı bıle açılmamış oara ambulans gecıyomuş farketmiş allahtan bırsey olmamiş kotek olmuş vucudunda galerı sahıplerı arkadan gelıyomuş dıger araclarla hastenedemuşade altına alınmiş 7,8 saat kalıp aracı parka cektırmışler araba pert olmüş ucuz kurtarmiş bılader karabuge hareket edecektık amcam ben ıyıyım bırseyım yok gelmınıze gerek yok dedı böyle bılader seni sormalı

Son düzenleme:
bilader napıyım bugun can sıkıntisi on tamponu soktum gece peder mısafırlıkten gelmiş bişey göremıyom dıyo yolu gostermıyo farlar o aradan kaptırdı 2 kufur bana bugun yaptım ayar ugraştım baya uzunlardakı beyaz ampulu cıkardım sellektor yaptıgım zaman anlaşılmıyodu şımdı test ettım onnumara oldu yagı eksıktı suyu eksıktı lastık havası lpg ayara goturdum derken akşam oldu pedere dedım evden bak farları gece nasıl oldu dedım yıne kufur ettı bılerder oldu dedı yaranamıyoz :D:D
buaralar peder sinirlı amcamda kaza yaptı ıstanbuldan galerı ıcın rızeye arac goturuyodu karabukte karşıdan gelen arac hatalı sollama yapmış kafakafaya carpışmamak ıcın kendını sarampola atmiş amcam arabay 4,5 takla atmiş astra g classıc 2007 hava yastıgı bıle açılmamış oara ambulans gecıyomuş farketmiş allahtan bırsey olmuş kotek olmuş vucudunda galerı sahıplerı arkadan gelıyomuş dıger araclarla hasteneye 7,8 saat kalıp aracı parka cektırmışler araba pert olmüş ucuz kurtarmiş bılader

Abi senin Xenonlar kaç K ?

burak abicim senşnde benim gibi kanın kaynıyor :)
gezmeyi seviyorsun anlaşılan ama az sabret biraz ısınsın havalar
hatta deniz sezonu açılsın bi pazar hep beraber erdek ocaklara gidelim güzel bir gün geçiririz biraz daha sabır..

burak abicim senşnde benim gibi kanın kaynıyor :)
gezmeyi seviyorsun anlaşılan ama az sabret biraz ısınsın havalar
hatta deniz sezonu açılsın bi pazar hep beraber erdek ocaklara gidelim güzel bir gün geçiririz biraz daha sabır..

Abi aynen nedir bu oturmak ya,canım sıkıldı vallahi..:D

Bence bu haftasonu yapalım bişeyler:D

Bakın Emre abim ne güzel konuşuyor,yapalım yapalım!:D

Geri