bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ya Yılmaz Aßi Ali Osman Sönmez Diyorum ßaşkada ßişey Demiyorum.!!!

olur kardeş neden olmasın, bizim konser listemizde yok gerçi ama afişteki adrese mail atsın okul yönetiminden bir hocanız yada müdürünüz, benim adımı yazssın mailde, ben birini yönlendiririm gider görüşür, mayıstaki gençlik haftasında varsa bir etkinliğiniz yada haziranda yılsonunda yaparız bişiler...hem öyle çok uçuk rakamlarda para da almıyoruz çep harçlığı oldumu yetiyo bize...;)

senide alırım yanıma asistan olarak okulda piyasa yaparsın..:D;)

olur kardeş neden olmasın, bizim konser listemizde yok gerçi ama afişteki adrese mail atsın okul yönetiminden bir hocanız yada müdürünüz, benim adımı yazssın mailde, ben birini yönlendiririm gider görüşür, mayıstaki gençlik haftasında varsa bir etkinliğiniz yada haziranda yılsonunda yaparız bişiler...hem öyle çok uçuk rakamlarda para da almıyoruz çep harçlığı oldumu yetiyo bize...;)

valla abı sen varya sen niye evlendınki yenge okumaz dımı mesajlarıı :D:D

Yeterince Piyasamız Var Zaten Aßi Rahat Ol O Konuda ;) ßen ßi ßizim tiki mustyle konusaım ßakaım ne dick :D

He ßi Kolpacı Olmamıstık Onuda Olduk Hadi Hayırlı olsun :D:D

ßen yaşıyorumda ßursa Yaşamıyor Yaz Geldi Heryer Cıvıl cıvıl ßilmem Anlataßildim mi?:D

Geri