bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hacı ben alıcam da masrafı çok çıkıyo hem bulamadım da uygun bişey vazgeçtim gibi hayırdır buldun mu bişeyler ?

İnşallah Yılmaz Abi :)

Sen nasılsın ? Keyifler iyi mi :)

iyim çok şükür yok bi yaramazlık...mücadeleye devam...sezon biraz ölü başladı, bende grup işiyle meşul oluyorum, müzikten kopmamak lazım, müzişk ruhun gıdası, heleki bu kriz ortamında tek rahatlama ve stres atma yolum...

sende nevar ne yok...sizin işler nasıl...

iyim çok şükür yok bi yaramazlık...mücadeleye devam...sezon biraz ölü başladı, bende grup işiyle meşul oluyorum, müzikten kopmamak lazım, müzişk ruhun gıdası, heleki bu kriz ortamında tek rahatlama ve stres atma yolum...

sende nevar ne yok...sizin işler nasıl...

Öyle abi müziksiz olmaz..

Bende nolsun abi dersler falan koşuşturmaca işte gidip geliyoruz. İş arıyorum bu aralar haberin olsun :) Bu kriz ortamında zor ama işte hayırlısı ya

Öyle abi müziksiz olmaz..

Bende nolsun abi dersler falan koşuşturmaca işte gidip geliyoruz. İş arıyorum bu aralar haberin olsun :) Bu kriz ortamında zor ama işte hayırlısı ya

bu kriz ortamında değil iş bulmak çalışmak bile zor, işi olan için bile zor, ha çıkardılar ha çıkaracaklar, aysonu maaş vereceklermi derken setrs ve sıkıntıdan insan bunalıma giriyor...

inşallah enazınddan bu ortamda bi başlangıç yapacak kadar da olsa bişiler bulabilirsin...

imkanın varsa hazır yaz da geliyor, oto kuaför dukkanı aç enazından canlı para fazla yatırımı olmaya bi iş...biara bende düşünmüştüm ama baba emekli olunca ben artık elimi işe sürmem dedi bende üstüne düşmedim...zaten bende 2iş birden var bide üçüncüye yetişemem..;)

Aslnda otoyıkama işini babamla konustum abi ben durum var aslnda istesek açarız ama ne bileyim kalkışamıorum.. Aslnda genelde yaptıgım iş. Benm arkadaş var bıtcek okulu bu sene balıkesırde şimdi. Onla açma planımız var. Tek başıma açamam zaten birileri lazım yanıma. O geldiğinde açabiliriz belki kısmet işte.

Abi hayırlı günler. Ben çıkıyorum.

Keyifli akşamlar cümleten ;)

Geri