bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
daha beraberiz Allahn izniyle daha güzel organizasyonlar da yaparız.. yazan herkes gelir umarım zaten epi topu 5 kişi :)

arkadaşlar bir bilse nekadar eğlenceli geçtiğini gelirler ama :) bu arada nihat abiden ses çıkmıyor uzun zamandır.

nihat abi para peşinde yok ortalıkta gene:) teli falan varmı sizde bi arasaydınız..

abi ne yaptırdın 100 ytl ye?

İzmir yolunda sonax açılmış bu sene içinde, fuarda stanlarına uğramıştım ya
fuar fiyatı uyguladılar, nano (dış) boya koruma normalda opel ve sonax bayilerinde 195 YTL...

bi saniye arkadaşlar autoclubturkey üylerine bu fiyatı veriyorlar dün gece bursadan geldim sizinle görüşmek isterdim fakat zamanım çok yoktu ama hep oralardayım ve bi sonaxta biz arkadaşlarla açıcaz bursada. bugün sonaxla irtibata geçicez ve söylediğiniz fiyatları pek sanmıyorum :(

bi saniye arkadaşlar autoclubturkey üylerine bu fiyatı veriyorlar dün gece bursadan geldim sizinle görüşmek isterdim fakat zamanım çok yoktu ama hep oralardayım ve bi sonaxta biz arkadaşlarla açıcaz bursada. bugün sonaxla irtibata geçicez ve söylediğiniz fiyatları pek sanmıyorum :([/quote]

Yalan mı söylüyorum?

beyler cokk gelmek isterdim ama nasip deil işte bir türlü olmuyor arabam bakımda ne yapayım yoksa kesin gelirdim iyi eğlenceler size resimleri bekliyoruz :(

bu akşam bir programımız varmış zati ama kaçıp gelmeye çalışacagım, kusara bakmayın..

Geri