bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
küsmekmi :D:D:D
küsmek bize yakışmaz kardeşim
yaradılmışı severiz yaradandan ötürü..
bana öyle gelmedı bızım hamsiinın tamponunu sokerken beceremedık bastan bana dedı ismaılı abıyı arıyım bana söylesın dedım gerek yok arama otosansıtte fıbercı abımıze sorarız yakın rahatsız etme dedım aradı ismaıl abıyı söyledı durumu oo arada ahmett burda dedı görkeme :D:D ordan slm göndermedın
neyse anlattı sag olsun ıc camurlugu sokup yaptık da sen hıc oralı olmadın bunlar napıyo dıye ;);)
ne ayaksın senn vuruyımmı topugundan senı hakkettın:kop::kop:

hee evet cumartesi günü ismail abiyle yemek yiyorduk o ara telefonu çaldı ahmette karşımda falan bişeyler dedi ama sormadım muhabbet ne diye
ayıp ediyorsun kardeşim sana canım feda bu sıralar işler biraz yoğun Maşallah düzeldi vardiyalar karıştı birbirine vakit bulamıyoruym çıkmaya ama aklımdasın gelicem bir ara yanına bana hala çorba ve balık borcun var zaten :)
bu arada sana bilgi ekranı buldum eğer almadıysan telden görüşelim alırız yarın

hee evet cumartesi günü ismail abiyle yemek yiyorduk o ara telefonu çaldı ahmette karşımda falan bişeyler dedi ama sormadım muhabbet ne diye
ayıp ediyorsun kardeşim sana canım feda bu sıralar işler biraz yoğun Maşallah düzeldi vardiyalar karıştı birbirine vakit bulamıyoruym çıkmaya ama aklımdasın gelicem bir ara yanına bana hala çorba ve balık borcun var zaten :)
sen merak edıp arardında neyse fazla kurcalamaya gerek yok senın verdıgınn karara ben mudafale edemem belkı öyle gerekmıstır ;)
bu arada sana bilgi ekranı buldum eğer almadıysan telden görüşelim alırız yarın
valla sagoll kardeşim parayı bu sabah görkemle cıkardık ankaradan gönderıcekler 120 ye anlastık yarın elıme gecıcek ılgıne tesekkurler cuma gunu söyleseydın belkı bakardık bana bursadan 250 aşagı bulamadım ;)
iyi caliş kardeşim allah daha ıyı etsın lnedemek balık ve corba ismarlıcam sana enkısa ,zamanda musaıt oldugun zaman :D:D

Son düzenleme:
hmm tamam o zaman ama dikkat et 98 99 modellerin soketleriyle seninkiler farklı yanlış gelmesin
uğrarım müsait bir zamanda yanına.. babaya selam söyle

sen merak edıp arardında neyse fazla kurcalamaya gerek yok senın verdıgınn karara ben mudafale edemem belkı öyle gerekmıstır ;)
tamam a.s kardesım görusuruz anladım bılgı ekranı dıye aldırıdık 16 pınlı anladım nedemek ıstedıgını

tamam a.s kardesım görusuruz anladım bılgı ekranı dıye aldırıdık 16 pınlı anladım nedemek ıstedıgını

aynen öle burak aramam gerektiğinde ararım ya da atlar gelirim bilirsin beni

Geri