bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sadece Emre değil beyler, özel servis önerisi olan varsa ,bana atarsa sevinirim, tşk. ettim şimdiden

farketmez ayıp edıyosun ;)

Eyw. abi :) Şaka yapıorum ;) Ben senle dün konuşcaktm bu egsoz ucu işini ama unuttum valla geçen burak söylemişti var burak abi de al falan diye de görmedm sanırım ben nasl bişey abi en azından şöyle diyim benim araca yakışır mı :)

teşekkür ettim Beyler, işe yakın olsun diye küçük sanayi bana daha çok uyacak sanırım, bir de gökdere de dere kenarında Burak Oto diye yer var, (Opel den ayrılma usta, tech 2 de var) bilen duyan varmı?

teşekkür ettim Beyler, işe yakın olsun diye küçük sanayi bana daha çok uyacak sanırım, bir de gökdere de dere kenarında Burak Oto diye yer var, (Opel den ayrılma usta, tech 2 de var) bilen duyan varmı?

abi ben oraya gidiyorum bi yamuğunu görmedim :) babamın tanıdığı sahibinin ismi de raif.

Eyw. abi :) Şaka yapıorum ;) Ben senle dün konuşcaktm bu egsoz ucu işini ama unuttum valla geçen burak söylemişti var burak abi de al falan diye de görmedm sanırım ben nasl bişey abi en azından şöyle diyim benim araca yakışır mı :)
catidan alırım resmını ceker koyarım hoşuna gıderse ;)

kucuk sanayıde olsun dıyosan poyraz otoya gıt ustası ıyı hıc olmassa hem yakin sana berker abı bılındık yer burak otoyu hıc duymadım

Geri