bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ne zaman gördun abı yılmaz abı pazar gunumu hıc sorma bızde aynı ya tunnıg fuarında yandık gunesten :D

yok seni değil CBH31 plakalı burak ı gömüştüm o bana msj attı önümden geçtin diye bende aradım telde biraz konuştuk...ama sanırım o üyeliğini iptal etmiş yeni farkettim...

Hadi bakalım cumartesi günü buluşmaya :) Uyuma Bursa :D Gerçi saat 2 olmus ama olsun :D

Güncel Liste

1-Emre
2-Burak
3-Sercan
4-Görkem
5-Yılmaz

cuma günü necatibey kız melsekte konserdeyim, cumartesi için şimdilik bi program yok, kısmetse gelirim, ama saat akşamüstü olursa ii olur ben sabah işten çıkıcam gece çalışıyorum bu hafta, uykumu alayım sabahtan...uyuya kalırsam uyayndırırsınız..:) yer ve saati belirleyin....

aha faik sende böyle yapıyosan :D:D
ahmet cagan saygılarımla beklenıyorsunuz :D:D
beyler beklıyoruz napalim yanii yada uygun zaman secelim hep beraber;)
sonra beni babayi bulursunuz bir daha ben artık sefer atıcam tirla dunya turu :D:D

güzel kardeşim cumartesi işten 4 te çıkıcam o saatten sonra olursa gelirim

cumartesi pazar benım de sunnet dugunu cıktı ya kuyumcu ali abı varya ahmet onun oglunun sunnet dugunu varmiş bugun bana rica ettı işlerı varmiş onunla ılgılenecem :(
cumartesi akşami vaktım kalırsa gelıcem ya hevesım kursagımda kaldı :(
karting yapalımmi beyler buluşmada konusalım şimdiden

Son düzenleme:
cumartesi pazar benım de sunnet dugunu cıktı ya kuyumcu ali abı varya ahmet onun oglunun sunnet dugunu varmiş bugun bana rica ettı işlerı varmiş onunla ılgılenecem :(
cumartesi akşami vaktım kalırsa gelıcem ya hevesım kursagımda kaldı :(
karting yapalımmi beyler buluşmada konusalım şimdiden

hmm tamam kardeşim sen ilgilen o zaman
cumartesi gecesi şehir dışına çıkıcam ben olmam büyük ihtimalle size iyi eylenceler diliyorum..

hmm tamam kardeşim sen ilgilen o zaman
cumartesi gecesi şehir dışına çıkıcam ben olmam büyük ihtimalle size iyi eylenceler diliyorum..
tamam ahmet kardesım katılım olmassa ıptal edıcez ılerı tarıh atıcaz kımsede tık yok;)
ya cuma akşamına alsak ne olur olabılırmı kımseden ses cıkmıyo zaten bu iş yatar faik bogazlıcam senii :D:D
atıyon ortaya kanka buluşalım kendın dıyon cekılıyon :kop:
www.astraloji.com :D:D

Geri