bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ne demek abi rica ederim.. başlık hepimizin katkılarıyla güzelleşiyo ben sadece ilk adımı attım.. hoşgeldin foruma ayrıca.. toplandığımızdada katılımlarınızı bekleriz..

hoşbuldum görkem haberim olsun yeter her türlü aktiviteye iştirak etmeye çalışırız..

şehir içinde sorun yoktu görkem sadece çok esnediğinde sürtüyodu ama o bile sinir ediyo işte. marka da ölçü de değişti marka KUMHO ölçüler 215/40 R17 oldu bakalım inşallah sürtmez :confused::confused::confused:

merhaba emre ben sercan belki hatırlarsın moral ve egemenin arkadaşı

sürtme problemini bende yaşadım acayip sogumuştum 8ay fln hiç takmadım jantları 215-45-17 den 205-45-17 ye geçtim hiç sürtme kalmadı
215-40-17 de yine sorun yaşıyabilirsin dikkatli ol ayrıca yanak ta iyice azalmış balon yapma jant yamultma vs.. iyice sogutuyo adamı.

merhaba emre ben sercan belki hatırlarsın moral ve egemenin arkadaşı

sürtme problemini bende yaşadım acayip sogumuştum 8ay fln hiç takmadım jantları 215-45-17 den 205-45-17 ye geçtim hiç sürtme kalmadı
215-40-17 de yine sorun yaşıyabilirsin dikkatli ol ayrıca yanak ta iyice azalmış balon yapma jant yamultma vs.. iyice sogutuyo adamı.

hatırladım tabi sercan.. 215/40 R17 kullananlar çoğunlukta ve sorun yaşamadıklarını sölüyolar şimdilik bende de sorun yok bilmiyorum çıkar mı ama 205 de çok dar geliyo gözüme 215 e göre ben de eskiden 205 45 17 kullandım golfde ama bu da böle oldu değişik ne bileyim :) kısmet artık sürterse yine ama bu sefer pek sanmıyorum ölçtüm çünkü arka taraf baya içerde sürtcek gibi görünmüyo ama denemem lazım şimdiye kadar zamanım yoktu bu ara bi denicem kısmetse

205 benimde gözüme dar geliyodu da jantın genişliginden kurtardık işi yanaklar hafif yatay durdu böyle dahada hoşuma gitti aslında birazda negatif kamber vermeyi düşünüyorum arkalara.

inşallah sürtme yapıp migde bulandırmaz seninkilerde çok yakışmış çünki

sercan aklıma soktun şimdi her hafta lastik değiştiriyoruz zaten :) gidip dicem adama yine sürttü 205 tak yeter senle mi uğraşcam dicek :)

sercan aklıma soktun şimdi her hafta lastik değiştiriyoruz zaten :) gidip dicem adama yine sürttü 205 tak yeter senle mi uğraşcam dicek :)
istesen bı dene yazık paraya sok tak sok tak 205 guzel olur
jant ısyan etcek yewter lastık degıstırme dıye:)

Geri