bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gelıcektımm ıs ıse uymadı gene ordan gecen abımız cok guzell ortam oldugunu soledıı
bugun karsı komsumuz oldu bırde akrabamız acıll amelıyata aldılar devlet hastensınde yenı geldım kafam bozuk bugun

dün reale bir uğrayım dedim saat 4 civarı kulağım kaldırmadı yarım saat dayanabildim anca:D gelen oldumu ? kimseyi göremedim.

Ben ugradım 16,30 gibiydi, fikri ile tanıştık ayak üstü, dediğin gibi ortalık egsoz sesi, baslar filan bayagı gürültülü idi, bir de sıcak fena geldi.Biraz resim çektim, bir musait zamanda yuklerim siteye

berker abim ile tanıştık ayak üstü abi kusura bakma pek ilgilenemedim malum koşturmaca fln bide aşırı kalabalık vardı bu arada real görevliklerinin sölediğine göre 1000 araç giriş yapmış pazar günü sanırım bursa biraz yıkıldı....!

berker abim ile tanıştık ayak üstü abi kusura bakma pek ilgilenemedim malum koşturmaca fln bide aşırı kalabalık vardı bu arada real görevliklerinin sölediğine göre 1000 araç giriş yapmış pazar günü sanırım bursa biraz yıkıldı....!

öyle olmuş :) ortalık çok kalabalık tı, güzel araçlar da vardı, kalabalıktan dogru düzgün foto çekemedim

ben niye kimseyi görmedim :confused:
onu geçtim kimse beni niye görmedi :confused:

erman daha olmadı ama bu haftasonu yapalım artık müsait oluruz hepimiz inş.. önerileri alalım abilerim ablalarım :)
valla mekan için benim önerim bulvar çınar pastanesi olabilir herkese uyan bi yer bulmak lazımm. ya bi de bişiy soracam astraların bakımları 15000de 1 deil mi benim daha 7000km oldu bugün ınsp die bişiy yandı ekranda baktım beni servise götür bilader demekmiş:D ne iş anlamadımm yardımm plz

valla mekan için benim önerim bulvar çınar pastanesi olabilir herkese uyan bi yer bulmak lazımm. ya bi de bişiy soracam astraların bakımları 15000de 1 deil mi benim daha 7000km oldu bugün ınsp die bişiy yandı ekranda baktım beni servise götür bilader demekmiş:D ne iş anlamadımm yardımm plz

son bakımdan bu yana 15 bin km yada 1 yıl (hangisi önce dolarsa) geçti ise INSP yazısını görürsün, onu silmenin de bir yolu var, sitede arama yaparsan bulursun

Geri