bursadan katılanlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 61TS061
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler , p.tesi akşamı saati 21.00 yapsak daha iyi olur mu ne dersiniz? Görkem eve dönünce daha çok ders çalışabilsin :) hem de ertesi gün iş günü, fazla geç kalmadan dönmüş oluruz derim

ohoo berker abi ben ordan dönüp ewde ders çalışcam bide:)

nihat bey sizede 2 çift lafım war.. hareketli saatler yaşanıyor hadi bakalım demekle olmuyor.. 2.çift ise korkma karting araçlarına sığmam die ben sana özel araç ayarlatcam euheuheueheuheuhehueh

ben benim arabayla girerim ozaman..

1-Görkem
2-Burak
3-Haydar
4-Erman
5-Berker
6-Yılmaz

Arkadaşlar slm...kusura bakmayın bu aralar çok yoğundum malum düğün hazırlıkları iyice hızlandı vakit daralıyor pek buralara uğrayamadım...hayırlısıyla çeyizi geçen pazar serdik hafiften bir ohh çektim:) büyük yük kalktı üstümden şimdi sırada düğün var kısmetse onuda atlatırız inşallah...

bi aksilik olmazsa bende saat 21 de ordayım inşallah...şunaki listede programlar salıdan başlıyor sanırım pazartesi boşum...bu akşam gidince kesin listeye bakarım...

1-Görkem
2-Burak
3-Haydar
4-Erman
5-Berker
6-Yılmaz

Arkadaşlar slm...kusura bakmayın bu aralar çok yoğundum malum düğün hazırlıkları iyice hızlandı vakit daralıyor pek buralara uğrayamadım...hayırlısıyla çeyizi geçen pazar serdik hafiften bir ohh çektim:) büyük yük kalktı üstümden şimdi sırada düğün var kısmetse onuda atlatırız inşallah...

bi aksilik olmazsa bende saat 21 de ordayım inşallah...şunaki listede programlar salıdan başlıyor sanırım pazartesi boşum...bu akşam gidince kesin listeye bakarım...
zor ıs hayırlı olsun ınsallah atlatırsın :)

Geri