C.C Cengiz Abim Doğum Günün Kutlu Olsun

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan k@dir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Geç kalmışız yaw..
Abi doğum günün kutlu olsun, nicelerini sağlık, başarı ve huzurla kutlarsın inşallah.
Teşekkür ederim Dinçer eksik olma hep birlikte inşallah.

Yeni gördüm cengiz abi kusura bakma doğum günün kutlu mutlu olsun tüm sevdiklerinle ömür boyu mutlu ol :)
estağfurullah teşekkür ederim Hakan yolun 3 de 2 si gitti 1 kaldı :( 10 sene daha idare etsem yeter :D

estağfurullah teşekkür ederim Hakan yolun 3 de 2 si gitti 1 kaldı :( 10 sene daha idare etsem yeter :D[/QUOTE]

Olurmu abicim yaa daha ortayaş bile 50 den sora başlıyo dur daha gençsin abicim haksızlık etme kendine bak savaş abinin resmine o daha 27 lik delikanlı olduguna göre sende daha 24-25 gibi falan yani :D
Eh bende 18-19 oluyorum sanırım biradaha küçülürsem bir cebe sıgarım heralde :D:D

Son düzenleme:
estağfurullah teşekkür ederim Hakan yolun 3 de 2 si gitti 1 kaldı :( 10 sene daha idare etsem yeter :D

Olurmu abicim yaa daha ortayaş bile 50 den sora başlıyo dur daha gençsin abicim haksızlık etme kendine bak savaş abinin resmine o daha 27 lik delikanlı olduguna göre sende daha 24-25 gibi falan yani :D
Eh bende 18-19 oluyorum sanırım biradaha küçülürsem bir cebe sıgarım heralde :D:D[/QUOTE]

sağolasın moral oldu savaş abiyle bir mangal partisinde yanyana geldik benden 10 yaş daha genç duruyor , maşallah yaşını göstermiyor hiç,sen de dediğin gibi az daha zorlasan emeklemeyi bırakıp tay tay yapmaya başlayacak kıvama geleceksin :D

Cengiz Abi...ben İstanbul'a geldiğimde anlattığın bir konu vardı ya hatırladın mı?aklıma geldikçe hala o günkü gibi kahkahalarla gülüyorum inan ki...alemsin sen yaaa canım benim.. :kop::kop::kop: hangi olay diyorsan hatırlatayım,hani gözlerinden ateş çıkmıştı ya o işte :kop::kop::kop:devamını getirmeyim istersen :D:D

Cengiz Abi...ben İstanbul'a geldiğimde anlattığın obir konu vardı ya hatırladın mı?aklıma geldikçe hala o günkü gibi kahkahalarla gülüyorum inan ki...alemsin sen yaaa canım benim.. :kop::kop::kop: hangi olay dşeyorsan hatırlatayım,hani gözlerinden ateş çıkmıştı ya o işte :kop::kop::kop:
:D hatırlamazmıyım karnımız ağrımıştı gülmekten

öyle böyle değil hem de...:kop:.

al benden de 0 kadar valla abicim..kardeşim de okudu hayırdır ne oldu diye sordu,anlattım..anlatırken bile çatladım :kop::kop:
anlatırken ki halin geldi gözümün önüne :kop:
gel abicim valla..misafirim olursun ...

sağol kardeşim, yakında inşallah

Geri