C20xe & c20let

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan dragon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
cengiz abiiii

bırak bloww mloww yaaa ne işin var senin blow la kızlar korkuyo o sesten abi. şu karbon işini nasıl yapcaz abi nerde o elemanın dükkan? sen begendin mi malı?

peki ben c20let motor bulsam benim iş çözülür mü ruhsata işletme derdi olmadan ondan ona değişiklikle iş halledilebilir mi yani c20xe ve c20 let blokları aynı mı

benden önce yazmıssın bile ben de öyle yapmayı düşünüyorum Metin :D tamam bahar gibi gidersen ben de geleyim rieger kit alacağım görerek alsam cok daha iyi...motor işi çantada keklik sayılır

cengiz abi c20xe mi senin araba?

cengiz abiiii

bırak bloww mloww yaaa ne işin var senin blow la kızlar korkuyo o sesten abi. şu karbon işini nasıl yapcaz abi nerde o elemanın dükkan? sen begendin mi malı?
oray hamama gelince gösteririm carbonu :D yani hamam bulusmasına :D
benim ön çıtayı kapladım 10 numara oldu istersen beraber gider alırız ben de xenon alacağım elemandan

abi öle hamamda gösterrim falan deme millet yanlış anlıcak hee :)) ikimizde istanbuldayız bide form dedikodu çıkarcak hheheheheh :))

kaç para abi karbon ve kaça kaç cm?

Nezaman mangal yakıcaz yaaa beylerrrr HOOOPPP KDS cengiz abi bi el at şu işeee :D

yok bizi bilen bilir merak etme :D
ben 127 cm x 45 cm e 63 lira verdim iyi para sana ne kadar lazım

bana çook lazım :) sende artan varsa işime yararsa satarsan alırım satmazsan canın sağolsun :D

oray bende cok az bir parça kaldı onlar hiçbirşey kaplamaz, çok lazım derken abartırsan harbi masraflı bir iş, nereyikaplayacaksın öyle aşırı kıvrımları kaplayamazsın zaten bu kalın bir malzeme, normal folyo gibi değil ben ısıttıgım halde kaplayamadıgım yerler oldu

astra.g orta konsol kaplıcam o kıvrımlar dönmez mi? o kadrmı sert

Geri