Çakmaklık Mp 3 Mü Kaset Adaptörü mü ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gonzalo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gonzalo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar . 2001 Corsa Comfort 1.4 Kullanıyorum. Cd Calar Taktırıp Direksiyon kumandısının orjinalliğini bozma taraftarı değilim fakat bir yandan da mp3 dinelemek istiyorum .bunun için elimde yalnızca iki secenek kalıyor. ya cakmaklık mp3 yada kaset adaptörü . fakat ikisininde avantajları ve dezavantajlarını gözönünde bulundurduğumda işin içinden çıkamadım. şöyleki ; kaset adaptörü alsam sağlam bir mp 3 playerde almam lazım. ve ayrıca kaset adaptörünün kablosu yer tutsun istemiyorum. çakmaklık mp 3 ün de frekans ve cabuk bozulma sorunları kafamı karıstıyor. sizce ne yapmalıyım ? şimdiden ilgilenen arkadaslara teşekkür ederim... saygılar...

çakmaklık mp3ü dediğin galiba fm transmitter. bence onu alma. sd kart girişli kaset adaptörleri var onlardan al.

12033480__fnos644.jpg

http://www.sahibinden.com/arabaniz_..._kesin_cozumWQQaXQQ12033480WQQpXQQdisplayitem

sd kart girişi derken hafıza kartı mı oluyor arkadasım bu ?

Evet tam olarak öyle.
bd70930.jpg

kesinlikle kaset adaptörü. hem mp3 player bağlayabiliyorsunuz hem de kart girişi mevcut. seste en ufak bir kayıp ve düşüş olmadığı gibi fm transmetter da ki gibi cızırtı ve sürekli kanal arama gibi bir sorunda olmuyor. bizzat kendi deneyimlerim neticesinde bir akrabamıza hediye ettim kendiminkini ve kaset adaptörden çok memnun kaldım. eğer mp3 player bağlanabilen kablolusundan alacaksanız philips tavsiyemdir.

ben bir ara kaset adaptörünü cep telefonuma bağlayıp oradan mp3 dinliyordum. :)

kart girişli kaset adaptörü nereden temin edebiliriz arkadaşlar fiyatınıda yazarsanız gidip bakalım. bende cd30mp3 çalar var araçta çok memnunum.aynı zamanda çakmak çıkışlı alet var.illet birşey kanser eder adamı.

çakmaklık mp3ü dediğin galiba fm transmitter. bence onu alma. sd kart girişli kaset adaptörleri var onlardan al.

12033480__fnos644.jpg

http://www.sahibinden.com/arabaniz_..._kesin_cozumWQQaXQQ12033480WQQpXQQdisplayitem
Sami, bu alet güzel bir alternatif, yanlız kafama takılan ürün açıklamasına göre şarjı 6-7 saat gidiyormuş. Arabanın kaset çalarında kullanırken enerji ihtiyacını araçtan mı sağlıyor, yoksa mevcut olan kendi şarjzından mı?

Sami, bu alet güzel bir alternatif, yanlız kafama takılan ürün açıklamasına göre şarjı 6-7 saat gidiyormuş. Arabanın kaset çalarında kullanırken enerji ihtiyacını araçtan mı sağlıyor, yoksa mevcut olan kendi şarjzından mı?
abi sanırım verilen linkte çakmak şarjı da mevcut gibi görünüyor ama 6-7 saat yeterli sanırım böyle bir alet için.ama ses kalitesi hakkında bir fikrim yok.ben normal kaset adaptörü kullanıyorum sesi fm transmitter a göre çok daha iyi.

abi sanırım verilen linkte çakmak şarjı da mevcut gibi görünüyor ama 6-7 saat yeterli sanırım böyle bir alet için.ama ses kalitesi hakkında bir fikrim yok.ben normal kaset adaptörü kullanıyorum sesi fm transmitter a göre çok daha iyi.
Uzun yol sürem genellikle 8-9 saat kadar oluyor. Bu nedenle 6-7 saat bana yetmez, ama şehir içi kullanımlarda frekans değişimlerinden etkilenmediği için daha ideal. Fm transmitteri uzun yolda kullandığım için ses kalitesi, şarj ve frekans yönünden sıkıntım olmuyor, fm transmitter şehir içinde frekans değişimleri nedeniyle zaman zaman ızdırap olabiliyor. Bu adaptörlerde fm transmitter gibi araç enerjisini kullansalar süper olur.

Geri