Çakmaklık Mp 3 Mü Kaset Adaptörü mü ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gonzalo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Uzun yol sürem genellikle 8-9 saat kadar oluyor. Bu nedenle 6-7 saat bana yetmez, ama şehir içi kullanımlarda frekans değişimlerinden etkilenmediği için daha ideal. Fm transmitteri uzun yolda kullandığım için ses kalitesi, şarj ve frekans yönünden sıkıntım olmuyor, fm transmitter şehir içinde frekans değişimleri nedeniyle zaman zaman ızdırap olabiliyor. Bu adaptörlerde fm transmitter gibi araç enerjisini kullansalar süper olur.
yok abi ben aletin kalitesinden bahsettim kalitesiz olduğu için 6-7 saat bile fazla bir süre :Dzaten kullandıktan belli süre sonra da kesinlikle 2-3 saate düşer dayanma süresi.çin halk cumhuriyeti sağolsun böyle uyduruk şeylerle çok ilgileniyorla

Bu şartlar altında aklım yatmadı bu işe. 2-3 saat kullan 4-5 saat şarj için bekle. Daha kalitelisi çıkana kadar beklemek en iyisi.

Bu şartlar altında aklım yatmadı bu işe. 2-3 saat kullan 4-5 saat şarj için bekle. Daha kalitelisi çıkana kadar beklemek en iyisi.

savas abi teybine aux çıkısı yapsana ben yaptım çok memnunum 20 dakkalık is

yok abi ben aletin kalitesinden bahsettim kalitesiz olduğu için 6-7 saat bile fazla bir süre :Dzaten kullandıktan belli süre sonra da kesinlikle 2-3 saate düşer dayanma süresi.çin halk cumhuriyeti sağolsun böyle uyduruk şeylerle çok ilgileniyorla

:kop::kop: evet çin kökenli bir malzeme olduğu için olabilir. uğraşmadan varılacak geçici bir çözüm. en sağlam olay aux elbette

savaş abi çinde temin edebilecem siteler var ama haliyle ne bu ne de fm transmitter kafama yatmadılar. en güzeli aux yaptırmak. ya da cd usb mp3çalr kullanmak

ilgilenen arkadaslara cok teşekkür ederim. tam ibre kaset adeptörüne donmustuku aklıma bide aux ' u soktunuz :) nedir bu aux tam olarak ?

kaset adaptörünüde,fm transmetter ikisinide kullandım kaset adaptörünü iyi bir mp3 çalarla desteklersen iyi sonuç alırsın,diğeri beş para etmez vereceğin paraya yazık.

pekı kaset apeptorunun şarjı ile ilgili kafama bir şey takıldı.5-6 saat diyor kaset adeptoru elektrık ıhtıyacını araçtan almıyormu kendısını ayrıca sarjlamamız mı gerenk ?

Burakın bu kaset olayını çakmağa takılan fm sinyali ile çalışan cihazdan alın %100 mamnun kalırsınız.

Eskiden çok çeşitli yöntemleri tak tek denedim.

Kullanan arkadaşlar varsa tavsiye ediceklerdir.

Geri