Calibra Chip Ile Alinan Gucler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34NVL80
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
satarsın bı problem olmazkı nasıl galerıler ıstenılen aracı getırıyor bayılerde getırıyor aynı hesap serbast pıyasa denılen bırsey var ıstıyen ıstedıgını getır :)

Pardon yanliş anlaşılma olmaması açısından soruyorum;Mesela ben Almanya'dan 1 tane Vmax ürünü getirtip burada satamaz mıyım?

Vmax la yapacağın görüşmede, direkt olarak BHP Tuning e yönlendirileceksin. Ürünü biz getiririz.

Ne gerek var sen de mi alcan demeye şimdi? Sadece hangi markanın olduğunu merak edip sordum. Ayrıca Vmax var dememelisin zaten, Çünkü TR distribütörüyüz. Lütfen bi daha ki örneklerinde Vmax ın adını vermezsen sevinirim. Saygılarımla Hakan Parlak...

ben almanyaya gidiyorum devamlı alıp gelirim genelde birde ebayda dolu vmax chip de var ordanda aldıklarım var kusura bakma bunlar elimdemi kalıcak tabiki satıcam bu serbest ticaret ebayda olduğu sürece alınır satılır... Markus zaten vermiyor ama ebay ayrı

Anladım metin. Zaten senle konuyu konuşmuştuk. Bekliyom yanımada,Hayırlı satışlar.;)

distirübütörlük anlaşması varsa ve tek yetkili satıcıysa her durumda bhp ye yönlendirilirsiniz ama e bay tarzı yerlerden aldıysanız zaten o artık ikinci eldir karışılmaz:D:D:D

problem çözülmüştür beyler biz hakanla hallettik zaten ;)

Hakancim ben belese butun kitlerin chiplerini hemen vereyim
Gelllllllll vatandassssss gellllllll
Hakan Parcalarda indirim yap :))))))))))))))))
Bak gidiyo belese :))))))))))))))))

Geri