Calibra Turbo VS GC8 impreza GT turbo

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CanHasan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CanHasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aranıza Adanadan katılıyorm siteye çok uzun zamandır üyeyim fakat çok aktif olamıyorum. Sorum şu şekilde olacak Calibra Turbo ile GC8 İmpreza GT turbo arasında kaldım.Gönlümde calibra var çocukluk aşkım fakat temizi yok yada ben göremiyorum.Yedek parça,performans,sorusuzuk vs gibi konularda yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkür ediyorum

Gönül Calibra demek ister ancak yakın arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla parça sıkıntısı var. Sorun çok. Dilinden anlayan kullanıcı istiyor. Haftasonlarını sanayide geçirmene sebep.. Tabi tasarımı görüntüsü kalitesi imprezadan kat kat üstün bir araç bence. Tercihlere ve amaca göre karar vermek lazım..

impreza hakkında döküman, bilgi, deneyim, parça çokça bulursun. Gönlüm Calibra der, aklım impreza. Kısmet...

birde araclarin yakiti ne ilk aldiginda maliyetlerinide düsün derim

eskiden olsa calibra turbo derdim ama artık ben bile parca bulamıyorsam,bulup getirtemiyorsam calibraya binilmez derim ...ama subaruya da binilmez o paraya değmez,al bir bertone turbo kullan bence

eskiden olsa calibra turbo derdim ama artık ben bile parca bulamıyorsam,bulup getirtemiyorsam calibraya binilmez derim ...ama subaruya da binilmez o paraya değmez,al bir bertone turbo kullan bence

katılıyorum cengiz abime bertone turbokısmına kadar onu alma sadece :D başka araçlara bak derim.. :) misal bizde orjinal 94 sfi astra gsi var 160 beygir hafif bir 200-210 yapıp bırakıcaz op orjinal araba parçası sudan ucuz ve bol gerçi bize 7 bin tl ye patladı şimdiye kadar aracı toplamak bütün parçaları Gm alınca böyle oluyor .. :) ama aracın yürüyeni farlar kaporta kalorifer tc si şanzımanı her şeyi sıfırlandı :) piyasadaki nadir tc si kliması her şeyi çalışan gsi ladan biri.. :)

Son düzenleme:
astra f gsi mantıklı oynamaya musaıt parcası bol astra g gsi olabılır :D

kardeş bir subarucu olarak, öncelikle aldığın aracı ne için alıyorsun onu bilmelisin. yani standart kullanıyım arada da gazlıyım vs. diyorsan yani aracı üzmem diyorsan calibra al derim. ama yok günlük aracım var hafta sonları veya gaza geldiğim zaman bütün limitleri zorlarım sesiyle gidişiyle dersen impreza.

günümüzde temiz ne calibra var nede gc8. hiçmi yok var tabiki ama onlarda dünya para. bu araçları düşünüyorsan ne bertone turbo keser nede başka birşey. bu araçlara binmek istiyorsan çok para verip güzel bir calibra almak yada dizel vs. küçük bir araç alıp 2001 ve üstü wrx alacaksın.

yada gidip bi tane honda 600 rr - r1 vs motor alacaksın :D

ben subaruyu sattım hiç birşey zevk vermedi ne calibrası ne başka birşeyi. yine subaruya dönecez

kardeş bir subarucu olarak, öncelikle aldığın aracı ne için alıyorsun onu bilmelisin. yani standart kullanıyım arada da gazlıyım vs. diyorsan yani aracı üzmem diyorsan calibra al derim. ama yok günlük aracım var hafta sonları veya gaza geldiğim zaman bütün limitleri zorlarım sesiyle gidişiyle dersen impreza.

günümüzde temiz ne calibra var nede gc8. hiçmi yok var tabiki ama onlarda dünya para. bu araçları düşünüyorsan ne bertone turbo keser nede başka birşey. bu araçlara binmek istiyorsan çok para verip güzel bir calibra almak yada dizel vs. küçük bir araç alıp 2001 ve üstü wrx alacaksın.

yada gidip bi tane honda 600 rr - r1 vs motor alacaksın :D

ben subaruyu sattım hiç birşey zevk vermedi ne calibrası ne başka birşeyi. yine subaruya dönecez

aynen yiğenimde corvette c5 vardı sattı bir ara epey arabalarda gezindi her ay altında başka bir araç vardı nerdeyse subarusu bmw si audisi döndü dolaşdı hiç biri kesmedi gitti tekrar corvette c5 aldı.. bu seferkine birde egzos da yapdı borla.. araba rolantide bile gidicek nerdeyse :)))

aynen dediğin gibi haftaiçi kullandığı dizel c3 ü var haftasonu keyiflikde corvette biniyor..

basimiza tas yagacak :]] abi, senide kaybedersek, son kalemizde duser..
abi ne lazimsa sen atsana bana o.m den ;]

her zaman her yerde calibra derim(gc8 e karsi :]) 2.5 luklar alicaksan baska :]

Geri