Calibra Yeniden Doğuyor...

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
göstergeler çok parlak görünüyor. uzun yolda gözleri yormazmı?. far yıkama orjinalmi?

Far yıkama orjinal, göstergeler fotodan dolayı olduğundan daha parlak gözüküyor. vakit bulursam video ekleyeceğim orada daha net gözükecek.

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
8thv.jpg

89ra.jpg

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Göstergeler gayet ideal ışıkta.

Sağ tarafa egsoz düşünüyor musun?Yakışır derim.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah çok güzel olmuş eline emeğine sağlık. umarım aracında sağlıklı ve uzun soluklu olarak yürüyecektir.

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın ışık kombinasyonu harika olmuş maşallah gösterge hakkında daha detaylı bilgiye nasıl ulaşabiliriz astra ya yapmak istiyorum ışık dağılımını çok beğendim

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cok guzel ozenli temiz orijinal gibi duruyor. Helal size valla.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Teşekkürler..

Göstergeler gayet ideal ışıkta.

Sağ tarafa egsoz düşünüyor musun?Yakışır derim.

Abi düşünüyorum ama şuan için acelem yok. orjinal güzel bişey olursa yaparm. belki jantlarla birlikte seneye yaza doğru.

maşallah çok güzel olmuş eline emeğine sağlık. umarım aracında sağlıklı ve uzun soluklu olarak yürüyecektir.

Teşekkürler..

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
aracın ışık kombinasyonu harika olmuş maşallah gösterge hakkında daha detaylı bilgiye nasıl ulaşabiliriz astra ya yapmak istiyorum ışık dağılımını çok beğendim

Aşağıda örnek link koydum. Bana arkadaşım getirtti. 20 ile 30 dolar arası ücretsiz kargo ile yolluyorlar. yanlız yağ basınç saatınde kalibrasyon sorunu var. bendekinde. AFR de sanırım O2 sensör konumu sebebi ile egzoz dolu çalışırken ölçüyor. Rolantide sağlıklı değil. Çok profesyonel cihazlar değiller. ama görsellik ve ek bilgi için iş yapar. ufak tefek ayarlamalar ile problemsiz kullanılacak kanaatindeyim.

http://www.aliexpress.com/item/NEW-...E-CAR-AUTO-MOTOR-free-shipping/615239184.html

http://www.aliexpress.com/item/NEW-...E-CAR-MOTOR-AUTO-free-shipping/615294567.html

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aşağıda örnek link koydum. Bana arkadaşım getirtti. 20 ile 30 dolar arası ücretsiz kargo ile yolluyorlar. yanlız yağ basınç saatınde kalibrasyon sorunu var. bendekinde. AFR de sanırım O2 sensör konumu sebebi ile egzoz dolu çalışırken ölçüyor. Rolantide sağlıklı değil. Çok profesyonel cihazlar değiller. ama görsellik ve ek bilgi için iş yapar. ufak tefek ayarlamalar ile problemsiz kullanılacak kanaatindeyim.

benim hatam abi özür dilerim göstergeler değil de gösterge deseydim daha anlaşılır olacaktı aracın kendi göstergesinden bahsediyorum nasıl led kullandın kaçlık direnç kullandın nasıl dizdin falan bunu merak ettim :)